Засідань сесії і постійних комісій сьогодні не буде

Pinterest LinkedIn Tumblr +

П’ята позачергова сесія міської ради, яка була запланована на сьогодні, 30 грудня, переноситься на невизначений термін.

Про це кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» повідомили депутати Броварської міської ради Андрій Саук та Юрій Чередник, а потім підтвердили в Апараті міської ради.

Причина відміни сьогоднішнього засідання у тому, що своє зібрання скасувала Київська обласна рада, а на ній планувалося затвердити обласний бюджет. Саме до цього фактору мала «прив’язатися» Броварська міська рада, орієнтуючись на те, які цифри та показники «спустяться» з області (нагадаємо, сьогоднішнє засідання мало затвердити рішення, пов’язані з субвенціями).

Однак, Президент України Петро Порошенко державний бюджет ще не підписав, рішення офіційно не оприлюднене, а, отже, обласна рада не може ані ухвалити обласний бюджет, ані прийняти рішення про субвенціям.

Відповідно, засідання «бюджетної» та «гуманітарної» комісій також скасовуються.

Наступне засідання, яке за статусом тепер йменуватиметься 5 чергова сесія заплановане аж на 28 січня.

Однак, кілька депутатів у приватній розмові з кореспондентом видання не вірять у те, що офіційна зустріч депутатського корпусу та міського голови відбудеться аж наприкінці січня. Невирішених питань, мовляв, ще залишається дуже багато, зокрема, по секретарю міської ради, а тому, швидше за все, позачергова сесія буде скликана на початку січня.

Подейкують, що, зокрема, і по тій причині, що секретаря міської ради обирати необхідно, але прийнятної для себе кандидатури міський голова не знайшов, позачергова сесія, навіть попри перенесення питань по субвенціях, не скликається.

Поділіться.

Коментарі закриті.