Засідання комісії по землях Радіопередавального центру перенесене. Депутати не панікують

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю о 14.00 у малій залі Броварської міської ради мало відбутися чергове засідання Тимчасової контрольної комісії (ТКК) по питанню повернення у комунальну власність земель Радіопередавального центру.

Нагадаємо, що 25 червня спливає термін позовної давності, після якого не можна буде вже подавати позовні заяви по цій справі, і депутатів збентежило, наскільки вчасно і якісно буде підготовлена позовна заява від міської ради, оскільки може з’явитися багато факторів, які будуть затягувати процес. Треба ж зважати на те, що юридичний відділ має вчасно і якісно підготувати проект позовної заяви, депутати комісії мають внести до нього поправки. Далі потрібно скликати позачергову сесію, зібрати на ній кворум, зібрати за позитивне рішення 19 голосів. Тобто, це ціла процедура, а вкластися треба в часові рамки до 25 червня. На цьому шляху може бути багато перешкод від сил, які не зацікавлені у позовній заяві.

На останньому засіданні ТКК стало зрозуміло, що увесь процес підготовки позовної заяви зав’язаний на юридичному відділі Броварської міської ради на чолі з Альбіною Баба-Мірзоєвою — наскільки вона вчасно і якісно підготує проект позовної заяви до суду.

І ось засідання, яке мало відбутися у п’ятницю, не відбулося і перенесене на середу, 8 червня.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» депутат Броварської міської ради та голова комісії Володимир Опалько, причина перенесення засідання — юридичний відділ міськради не встиг вчасно підготувати проект позовної заяви. Водночас, голова комісія висловив впевненість, що має місце не затягування процесу чи його саботування, а справді принцип — краще зробити пізніше, але якісніше. Дата, 8 червня, вибрана для того, щоб пройшла сесія 7 червня, а вже після неї повернутися до питання земель Радіопередавального центру.

рпц-1

Враження «Трибуни-Бровари». По настрою, який йшов від депутата Володимира Опалька, склалося враження, що йдеться справді про те, аби зробити позовну заяву якісною, а юридичний відділ не затягує навмисне процес.

Цілком можливо, що затиснений з усіх боків перевірками різних інстанцій та комісій, навіть на рівні Верховної ради, міський голова Ігор Сапожко обере зараз тактику — не чинити перепони депутатам, а, навпаки, дати можливість пройти увесь шлях до подання позовної заяви (тим більше, що нагоди «попити крові» з депутатів у мера буде ще багато — і сесію призначити, і кворум створити, і достатню кількість голосів за рішення назбирати). Не уникне міський голова і можливості і попіаритися на цій темі, мовляв, він теж за відкритість і прозорість.

Є, щоправда, у цьому процесі і деякі підводні течії. Як відомо, позовну заяву щодо повернення земель РПЦ з приватних рук у комунальну власність готує і прокуратура. Ось тут є нюанси: прикриваючись цейтнотом, міський голова може поставити на голосування рішення не подати позовну заяву проти приватних підприємців, а долучити рішення міськради до позовної заяви прокуратури.

Припускаємо, що у такий спосіб Ігор Васильович хоче уникнути прямого конфлікту з бізнесменом Віктором Поліщуком, чиї фірми пов’язують зі скандалом із 95 га. землі. Мовляв, удару по Поліщуку буде завдано з боку правоохоронних органів, а не міської ради, за яку несе відповідальність міський голова.

Наступне засідання відбудеться 8 червня о 10.00.

Поділіться.

Коментарі закриті.