Засідання міської ради: дозволено ходити усім, але з паспортом або посвідченням

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні у Броварській міській раді відбулася друга за ліком робоча зустріч між лідерами партійних фракцій та міським головою.

Цього разу зустріч відбулася вже відкритою для громадськості та ЗМІ.

Відзначимо, що як і вчора на ній був відсутній лідер фракції «Батьківщина» Олександр Резнік і його заміняв депутат Борис Дудко, від Радикальної партії Олега Ляшка ані Вадима Андрієвського, ані його колеги по партії Вікторії Коваленко не було.

Зустріч проходила у невимушеній обстановці, «без пафосу». Міський голова Ігор Сапожко навіть не сидів на своєму «тронному» місці, а «спустився» до колег по міській раді.

Одним із важливих питань стало обговорення поправок і доповнень до регламенту міської ради VII скликання. Наприклад, лідер «Самопомочі» Андрій Василенко звернув увагу на те, що потрібно чітко прописати процедуру звітування депутата перед громадою. «Важливо, за якою формою це буде відбуватися. Потрібно, щоб таке звітування було не лише у ЗМІ, а й відкрито перед громадою», — сказав Василенко. Лідер же «Демократичного Альянсу» Аліна Дяченко додала, що таку саму процедуру звітування перед громадою треба прописати і для міського голови.

Бачать депутати і мер Броварів загалом процедуру звітування так: раз на рік, дається оголошення про те, що депутат або міський голова будуть звітувати, збирається громада, заслуховує його звіт про роботу і задає актуальні запитання.

Ще одна пропозиція, яка прозвучала від Ігоря Сапожка — удосконалити процедуру реєстрації присутніх у залі. Тобто, на засідання сесій міськради, робочих груп, комісій можуть приходити будь-хто з громади — мешканці, активісти, представники громадських організацій, але при цьому реєструватися. Реєстрація за наявності документа, який засвідчує особу — посвідчення або паспорт. «Це потрібно для того, щоб унеможливити появи на засіданнях злочинців, хуліганів, провокаторів. Вважаю, що це цілком нормальна процедура», — сказав Ігор Васильович. Депутати з цим погодилися.

Ще одна пропозиція від міського голови — усі побажання щодо виступів від громади (як правило, це у розділі «Різне») подавати у письмовій формі до початку засідання секретарю, для того, щоб той фіксував для себе, що будуть ті чи інші питання.

Наступні робочі засідання депутатського корпусу будуть уже з понеділка, але точної дати — поки не відомо. Водночас, уже у понеділок 23 листопада (як пообіцяв міський голова Ігор Сапожко) на офіційному сайті міської ради буде оприлюднене Положення щодо конкурсу по заступниках міського голови.

Фото — Бажен Левковець.

Поділіться.

Коментарі закриті.