Засідання виконкому: одноголосно і без Здоровця

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чергове засідання виконкому 5 квітня охарактеризувалося традиційним «одобрям-сом» та продовженням відсутності одного зі стрижневих працівників міської ради — секретаря Олексія Здоровця.

Міський голова Ігор Сапожко зайшов до зали на засідання в позитивному настрої. З усмішкою і подивом запитав: «Кворуму нема?» — у залі поміж начальників управлінь та відділів з членів виконкому були лише керуючий справами Костянтин Кузнєцов та заступник Григорій Голубовський. Ще одного заступника міського голови, Олександра Рєзніка, а також секретаря Олексія Здоровця не було. Відразу ж за Ігорем Васильовичем до зали зайшла Лариса Виноградова, третій заступник мера Броварів, кворум був зібраний.

Саме засідання тривало не більше десяти хвилин. При повній підтримці, без обговорення та запитань, четверо членів виконкому (виконавча гілка влади на 100 тисячне місто) ухвалила 11 питань.

Серед найголовніших — підтримка міської програми «Молодь Броварів» на 2016-2020 роки. По суті, залишилося затвердити програму підтримки та розвитку молоді на найближчій сесії (21 квітня).

виконком (7)

Також виконком затвердив перелік об’єктів, які фінансуватимуться у 2016 році за рахунок коштів програми підтримки ОСББ та Житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) на 2016-2020 роки, а також затвердив положення про порядок проведення конкурсного відбору проектів для участі у програмі підтримки ОСББ та ЖБК.

виконком (4)

Поділіться.

Коментарі закриті.