Завершити ремонт комунікацій в центрі планують до 20 жовтня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Продовжуються роботи по усуненню наслідків аварії з системою водопостачання в центрі міста. Робітники КП «Броваритепловодоенергія», з метою недопущення вимкнення котелень, прочищали вручну аварійну ділянку колектора. Іще близько 70 метрів зруйновано та засипано ґрунтом.

Комунальники з початку року прокладали нову систему мереж водопостачання паралельно з тією, що є зараз. До місця аварії не вкладено майже 200 метрів. Фахівці, зважаючи на ситуацію, прийняли рішення: докласти частину труби в обхід місця аварії та врізати її в новозбудовану гілку. Щоби приєднати нову частину мережі до вже існуючої, треба на деякий час припинити водопостачання.

Керівникам ЖЕКів дані відповідні доручення відкрити крани для поливу, щоби люди запаслися водою бодай на деякий час, адже біля бюветів — величезні черги. На котельнях зроблено запаси води. Наразі водопостачання припиняється. Згідно з попередніми прогнозами міського голови, роботи завершаться до ранку четверга. Побачимо, наскільки мер Броварів володіє інформацією та контролює ситуацію.

До ліквідації аварії долучилися фахівці усіх служб, у тому числі газова служба та РЕМ. Проблем з технікою та матеріалами немає. Тривають роботи по ліквідації аварійної ситуації в центрі міста.

Поділіться.

Залиште відповідь