Завершився чемпіонат Броварського району з футболу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Останні матчі футбольного чемпіонату Броварського району відбулися 8 жовтня, в суботу. Дуже цікава та напружена зустріч відбулася  в Русанові, де місцевий «Селтік» приймав броварський «Юніон», повідомляє Броварський спортивний портал.

Треба відзначити, що «Юніон» непогано розпочав турнір, але в середині трішки пригальмував. У вирішальному поєдинку суперників розділяло лише два очки, тож треба було чекати гострої боротьби за третє місце. Результатом матчу стала бойова нічия — 2:2. «Княжичі-2» поступилися гостям, ФК «Зазаим’є-2», з рахунком 4:6. Десять забитих м’ячів стали неабияким видовищем для вболівальників.

«Асканія-Флора» на «Локомотив Арені» у Шевченковому приймала ФК «Тарасівка». Тарасівці, які минулого сезону грали у вищій лізі, зараз залучили до команди цілу низку молодих перспективних футболістів. Але і «Асканія-Флора» не збиралася віддавати очки без боротьби. Гравці довели, що по праву можуть вважатися кращими. Хет-трик Сергія Самойленка та м’ячі, забиті Максимом Акімовим та Дмитром Житником забезпечили їм заслужену перемогу. У підсумку — 5:1.

Поділіться.

Залиште відповідь