Завтра може зібратися позачергова сесія

Pinterest LinkedIn Tumblr +

5 позачергова сесія міської ради може бути скликана на вівторок 29 грудня. Про це у приватній бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» висловив припущення один із депутатів міської ради. Єдиним питанням, яке може бути винесеним на порядок денний — затвердження субвенцій, які мають надійти з державного бюджету.

На користь того, що робочий 2015 рік для депутатів не завершився, говорять слова міського голови Ігоря Сапожка, які він сказав по завершенню засідання 4-ї сесії міськради — добре відпочивайте, бо з наступного тижня доведеться попрацювати.

Чи буде на цій сесії порушена «кадрова» тема — секретаря та заступників — питання залишається відкритим. Нагадаємо, що окремі представники «демократичного табору» висловлювали побажання, щоб питання секретаря та заступників було вирішено до Нового року, однак, міський голова не відреагував на цей заклик, точніше, сприйняв це з посмішкою. Нагадаємо, що за регламентом, після того, як не був обраний секретар ні за пропозицією міського голови, ні депутатів, у Ігоря Васильовича є 30 днів (тобто, до 18 січня) на те, щоб запропонувати свою кандидатуру.

Відомо лише, що переговори по «кадровим» питанням увесь цей час тривають, і не лише на всередині депутатського корпусу, але й і з міським головою.

Розпорядження міського голови про 5 сесію поки що немає.

Поділіться.

Коментарі закриті.