Здоровець «для набуття досвіду» вирішив податися на пост голови Дарницької РДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Броварської міської ради Олексій Здоровець подавав документи на участь у конкурсі на посаду голови Дарницької РДА міста Київ. Про це спочатку повідомили столичні ЗМІ, а згодом у бесіді з кореспондентом «Трибуни-Бровари» повідомив сам пан Олексій.

Загалом подавали на конкурс 19 кандидатів, але троє на перший етап 9 грудня, не з’явилося. Олексій Здоровець отримав за перший етап оцінку «0» (40 питань на знання законодавства України) і не пройшов до наступного етапу, який відбувся 15 грудня.

Як розповів колишній секретар міської ради, він подавав документи винятково для того, щоб побачити як проходить конкурс, відчути це на собі та набути досвіду.

«Моє прагнення — залишатися у Броварах, жити і працювати тут, бо тут мої батьки та діти. Документи ж подавав винятково для набуття досвіду», — наголосив депутат.

«Зрештою, я поспілкувався з іншими кандидатами і зробив для себе висновок, що на другому етапі багатьох почали просто «завалювати». Склалося враження, що умови конкурсу почали підганяти під конкретного кандидата. Мали вийти до наступного етапу двоє, а вийшов один», — сказав Здоровець (переможця у Дарницькій РДА у підсумку так і не було виявлено, оскільки претенденти не впоралися із завданнями і конкурс оголошено повторно).

Як заявив Олексій Здоровець, на новий конкурс він знову подаватиме документи.

«Подаватиму знову, але так само для набуття досвіду. Якщо раптом мене визначать переможцем, я відмовлюся, оскільки хочу працювати на Бровари», — сказав Здоровець.

А ось його колишній партнер по фракції «Свобода» Сергій Бойко вважає, що людині, яка, на його переконання, зраджує свою команду, довіряти не можна будь-яку важливу посаду.

bojko

Сергій Бойко

«У процесі подальшої роботи нам вдалося з’ясувати, що він професійний шахрай, який ошукав місто на суму в близько три мільйони гривень. Тому наша думка — він не повинен обіймати високі посади в політиці. Чи це його власна ініціатива податися на пост голови Дарницької РДА? Враховуючи те, що він займався аферами, думаємо, що за ним хтось стоїть», — сказав Сергій Бойко. Зазначимо, що жодних судових рішень, які б визначили будь-яку вину депутата Олексія Здоровця у будь-яких кримінальних справах, не було.

Нагадаємо, депутат Олексій Здоровець пройшов до міської ради за списками «Свободи», був обраний секретарем міської ради за поданням міського голови Ігоря Сапожка.

Після того, як колишні однопартійці виключили його з фракції (голосування всупереч фракції та спільно з колишніми регіоналами) і почали вимагати у нього скласти мандат, міський голова Ігор Сапожко разом зі своєю депутатською більшістю «забезпечив» йому 100% показник голосів за відставку.

Нині Олексій Здоровець пішов у опозицію до мера Броварів, але і в таборі «демократичних сил» «своїм» не став. Особливо, після того, як під час одного із засідань депутатської комісії з питань ЖКГ була озвучена неоднозначна скандальна ситуація із тепловими лічильниками, де фігурує і його прізвище.

Останнім часом депутат почав організовувати акції, так звані «Гаражні майдани», де нібито відстоюються інтереси власників демонтованих гаражів (останні демонтуються за рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради).

Фото сайту At Brovary

Поділіться.

Залиште відповідь