Здоровець на сесії проситиме скасувати чинний склад виконкому

Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 вересня у Броварській міській раді відбулася погоджувальна рада голів та секретарів депутатських комісій перед 18-ю черговою сесією міської ради.

Йдучи по порядку денному, депутати узгодили між собою технічну частину порядку денного сесії, тобто, підвели підсумок та проаналізували — які питання комісії підтримали, а які — не рекомендували підтримувати.

Отже, по порядку денному — питання до яких були зауваження та правки:

 1. Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари .Внесена поправка до проекту, яка стосується списання автомобілю Opel Omega 1999 р. випуску (початкова вартість — 160 192 грн). Як розповів голова комісії з питань ЖКГ, депутат Борис Дудко, який особисто перевіряв автомобіль, якщо списати його, то можна отримати як за металолом максимум 2 тисячі гривень. Якщо ж зробити йому оцінку і виставити на аукціон, можна виручити набагато більше коштів.
dudko

Борис Дудко

 1. Про надання дозволу на відчуження комунального майна територіальної громади м. Бровари . Йдеться про прохання дозволу комунального підприємства «Броварська ритуальна служба» на відчуження автомобіля МАЗ (сміттєвоз), що перебуває на його балансі, шляхом продажу на  аукціоні на конкурентних засадах. Тобто, сміттєвоз уже старий, але його хочуть не списати, а продати через аукціон. Залишкова вартість транспорту — 33 975 грн. На переконання комісії, вартість цього транспорту набагато більша, ніж сума у 33 тисячі.
 1. Про внесення змін та доповнення до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м. Бровари на 2014—2016 роки. Проект передбачає фінансування на виготовлення технічної документації на нерухомі об’єкти комунальної власності та проведення інвентаризації об’єктів і виготовлення технічних паспортів. Середня вартість послуг КП «Броварське бюро технічної інвентаризації» по інвентаризації об’єктів на 2016 р.— 950 тисяч, Середня вартість послуг КП «Броварське бюро технічної інвентаризації» на виготовлення технічного паспорту на об‘єкти на 2016 р. — 700 тисяч. Голова комісії з питань ЖКГ Борис Дудко звернув увагу на те, що потрібно обов’язково надати до сесії депутатам середній розрахунок квадратного метра.
 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж та обладнання, що перебувають у власності та на балансі державного підприємства «Радіопередавальний центр» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари. . Секретар міської ради Петро Бабич нагадав, що комісія ЖКГ не підтримала проект і рекомендувала по вивченню питання створити робочу групу із залученням фахівців. За словами голови комісії ЖКГ, нині державне підприємство «Радіопередавальний центр» банкрут і знаходиться в аварійному технічному стані, а тому оплачувати послуги, які будуть надавати «Бровари-Благоустрій» та «Броваритепловодоенергія» не можуть. З іншого боку, якщо до комунальної власності громади не передати зовнішні інженерні мережі та обладнання, то підприємство залишиться без води, світла та водопостачання. Депутат Борис Дудко закликав створити робочу групу із залученням фахівців для вивчення ситуації. Секретар же міської ради Петро Бабич запропонував обговорити на сесії, з формулюванням — комісія не підтримала.
babych

Петро Бабич

 1. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари гуртожитку по вул. Київській, 296-А. Депутати наголосили на тому, що це спірне питання, оскільки гуртожиток у плачевному стані. Потрібно обов’язково провести акт обстеження. Прийняти гуртожиток на баланс потрібно, але, за словами пана Дудка, акт обстеження буде своєрідною страховкою.
 1. Про надання в безоплатне користування Релігійній організації парафії Святителя Тарасія Константинопольського Переяслав-Хмельницької Єпархії Української Православної Церкві Київського Патріархату м. Бровари Київської області громадського будинку (каплиці), що знаходиться за адресою: м. Бровари, площа Шевченка, 4-б. Проект передбачає безоплатне користування до 30 червня 2065 року, профільні комісії рекомендують до 2021-го. «Подивимося, що буде далі в країні. Може це буде і небезкоштовне користування», — зазначив Петро Бабич.
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради від 25.12.2014р. № 1367-50-06 «Про затвердження міської програми «З турботою про кожного» на 2015—2017 роки».  За інформацією начальника управління соціального захисту населення Алли Петренко, надійшло прохання від директора реабілітаційного центру «Прагнення» Валерія Іваненка в статті витрат внести зміни: кошти — 200 тис. грн — які вони просили для проведення капітального ремонту приміщення, надати їм з формулюванням: «для проведення поточного ремонту».
 1. Про демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків. За інформацією начальника управління Наталі Багмут, Пам’ятник на честь загиблих воїнів 200-ї стрілецької дивізії 4-го полку НКВС імені. Ф. Е. Дзержинського (знаходиться в парку «Приозерний»), належить до реєстру пам’яток, які не підлягають приватизації. Пані Наталя сказала, що голова комісії з найменувань та пам’ятних знаків Дмитро Карпій повинен надати відповідь на відповідний запит до обласної ради. Щодо Стели: «Никто не забыт, ничто не забыто» на вулиці Ярослава Мудрого біля парку «Перемога», то тут пані Багмут вкотре наголосила, що Стелу не потрібно демонтувати, а, можливо, переробити, наприклад, напис українською, а символіку радянської епохи прибрати. Присутні депутати підтримали одноголосно, щоб цей проект подавався уже зі змінами, які були озвучені.
bagmut

Наталя Багмут

 1. Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області. У списках присяжних — лише дві особи. На переконання депутата Володимира Оксютенка, люди просто не бажають брати на себе таку місію.
 1. Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області.  — від депутата Олексія Здоровця надійшло звернення з проханням внести в мотивувальну частину посилання на закон «Про роботу в місцевих органах самоврядування», посада — радник міського голови для здійснення аналітичного забезпечення при вирішенні питань взаємодії з учасниками АТО, членами їх сімей та членами сімей загиблих учасників АТО — відноситься до посадових осіб місцевого самоврядування. Після уточнень секретаря міськради стало зрозуміло, що звернення Здоровця суттєво на проект не впливає.
 1. Про розроблення Детального плану території, обмеженої вул. Гагаріна, Майданом Свободи, територією парку «Перемога» та проїздом до парку. — земельна комісія рекомендувала не підтримувати.
 1. Про внесення змін до «Міської програми по будівництву та реконструкції об’єктів соціального призначення на 2016—2020 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради від 28 січня 2016 року №95-06-07. Доповідач — заступник начальника відділу капітального будівництва Оксана Гудзь наголосила на тому, що вводиться «технічна правка в назву», а саме — замість 1890 учнів щодо будівництва школи на Василя Симоненка — 2640 учнів. На уточнююче запитання журналіста «Трибуни-Бровари», пані Гудзь заявила, що зміни внесені на основі містобудівної документації, але при розробці містобудівного розрахунку, коли буде визначено відповідну організацію, щодо кількості учнів можуть ще бути зміни.
 1. Про внесення змін до «Міської програми по будівництву та реконструкції інженерних мереж на 2016—2020 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради від 28 січня 2016 року №96-06-07.Єдина правка в документі стосувалася написання не «у місті Бровари», а «в місті Бровари».
 1. Про внесення змін до «Міської програми по будівництву та реконструкції вулично-шляхової мережі на 2016—2020 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради від 28 січня 2016 року №97-06-07.  . Проект стосується дофінансування (в рамках кошторису) ремонту шляхопроводу на Торгмаш. Цікаво, що бюджетна комісія рекомендувала не підтримати це рішення. Однак, секретар міськради Петро Бабич більше зробив акцент на тому, що питання все ж доведеться розглядати на сесії, аніж на тому, що питання не рекомендоване на депутатській комісії.
 1. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання в користування земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди земельних ділянок.  Керівник земельного відділу Леся Гудименко наголосила:

п. 5.3. — має надати на сесію інформацію по благоустрою спецвідділ з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном.

п. 6. — відмовити.

 1. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок. 

п. 1. — 1.1. договір оренди земельної ділянки, укладений між Броварською міською радою та ТОВ «Спецтехмонтаж» — є зауваження від спецвідділу з контролю за благоустроєм, які, за словами начальника земельного відділу Лесі Гудименко, повинні бути ліквідовані.

 1. Про продовження терміну дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів, припинення дії земельного сервітуту, встановлення земельного сервітуту, продовження термінів укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту.

п. 1.1 — щодо договору, укладеного між Броварською міською радою та фізичною особою-підприємцем Сундуком Анатолієм на земельну ділянку площею 0,0020га для розміщення тимчасової споруди (павільйону-кафетерію) по вул. Героїв Небесної Сотні, 4-а. Проектом передбачався термін дії сервітуту до 22.09.2021року, але комісія рекомендувала на рік, без права продажу тютюнових та алкогольних виробів. Водночас, паралельно буде створена робоча група, яка виробить концепцію для дрібних підприємців щодо торгівлі. Щоправда, один із депутатів, Володимир Опалько, іронічно зазначив, що робоча група створюється уже рік, а на практиці нічого не робиться.

п. 2 — договору про встановлення особистого строкового сервітуту, укладеного між Броварською міською радою та фізичною особою-підприємцем Корнетом Віталіємна земельну ділянку площею 0,0030га на право розміщення тимчасової споруди (павільйону) для здійснення торгівлі фасованими товарами з тривалим терміном зберігання без приготування продуктів харчування — землі комерційного використання, на перетині вул. Київської та вул. Петлюри Симона. Відзначимо, що на підтримку Віталія Корнета виступив депутат Юрій Скотніков, мотивуючи тим, що пан Віталій — волонтер і його потрібно підтримати. Але депутат Володимир Опалько, навпаки, наголосив, що депутатська комісія проект не підтримала і не може бути погоджувальна рада за статусом вищою за депутатську комісію.

До речі, вже наприкінці погоджувально ради, коли секретар міської ради Петро Бабич запропонував деякі питання включити порядок денний, а начальник юридичного відділу Альбіна Баба-Мірзоєва сказала, що це не заборонено законом, депутат Опалько на знак протесту залишив засідання до його завершення.

opalko

Володимир Опалько

 1. Про продаж земельних ділянок.

п. 1.2 — щодо ТОВ «Мічіган Девелопмент»: є земельна ділянку вартістю 3,854 млн грн. За проектом — надати дозвіл товариству на розстрочення виплати суми за земельну ділянку в розмірі 1,92 млн грн. терміном до 22.09.2017 року щомісячно. Відзначимо, що депутат Володимир Опалько зазначив, що потрібно виробити систематичний підхід: або йти назустріч усім підприємцям, або ж — відмовляти усім. На що начальник земвідділу Гудименко зазначила, що «Мічігану» уже не відмовиш, бо завдаток взяли і угоду вже підписали.

 1. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12.01.2016 року № 63-05-07 «Про бюджет міста на 2016 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7. Відзначимо, що начальник фінансового відділу Наталя Постернак жартома сказала, що бюджетна комісія підтримала виділення коштів на снігоприбиральні машини після палкої промови начальника КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Василенка. На що секретар міської ради Петро Бабич теж з гумором додав: «Може нам Василенка треба в область направляти частіше, щоб нам співфінансування проектів вибивав?».
 1. Про розгляд депутатських запитів депутата Здоровця.

Як розповів секретар міської ради Петро Бабич, Олексій Здоровець хоче провести переатестацію голови КП «Броваритепловодоенергія» та деяких його фахівців.

Найцікавішим виявилося друге звернення, суть якого — скасувати рішення про чинний склад виконкому, оскільки нібито воно ухвалене з порушеннями. Є ще одне звернення — щодо фінансування шляхопроводу на Торгмаш. Щоправда, склалося враження, що депутати якось несерйозно сприйняли інформацію «від Олексія Здоровця».

Питання взагалі без правок і зауважень:

 1. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 1. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари.
 1. Про безоплатне прийняття зовнішніх інженерних мереж, що перебувають у власності та на балансі приватної проектно-пошуково-виробничої фірми «М-ЕКО» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.
 1. Про продовження терміну дії договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
 2. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1309-48-06 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари».
 3. Про надання згоди на безоплатне прийняття мереж напірного колектору господарчо-побутової каналізації, що перебувають на балансі та у власності житлово-будівельного кооперативу «Ярославський» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.
 1. Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу (ясель-садка) комбінованого типу «Казка» Броварської міської ради Київської області.
 2. Про внесення змін та доповнень до міської програми «Позашкільна освіта» на 2015—2018 р.р., затвердженої рішенням Броварської міської ради від 25.12.2014 №1366-50-06..
 3. Про введення додаткової штатної одиниці у господарчу групу управління освіти і науки Броварської міської ради.
 1. Про внесення змін в додаток 1 рішення Броварської міської ради від 05.03.2015 року № 1437-53-06 «Про припинення комунального підприємства «Аптека матері і дитини» шляхом ліквідації.
 2. Про затвердження Статуту Броварської редакції міськрайонного радіомовлення в новій редакції.
 3. Про внесення змін до Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово – комунального господарства на 2011—2016 роки, затвердженої рішенням міської ради від 03.02.2011 року №127-06-06 із змінами та доповненнями.

24. Про внесення змін до Детального плану території другої черги розширення кварталу «Олімпійський».

28. Про дольову участь у реалізації проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд, розташованих на землях Красилівської сільської ради Броварського району Київської області зі збільшенням потужності з 22000 м3до 37000 м3».

32. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність та оренду, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, відмову у затвердженні проекту землеустрою та наданні у власність земельних ділянок, внесення змін до рішення Броварської міської ради.

33. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою.

35. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність.

 1. Про затвердження договорів, що посвідчують право користування та право власності на земельні ділянки.
 1. Про відмову від договору оренди земельної ділянки площею 4,9683 га, розташованої по Об’їзній дорозі.
 1. Про доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради від 28.01.2016 №111-06-07 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік» ( з наступними змінами).

 

Усі обговорення на погоджувальній нараді є консультативно-рекомендаційними. Рішення ухвалюватимуться на сесії міської ради 22 вересня.

Поділіться.

Залиште відповідь