Здоровець та Музика запевняють, що не претендують на посаду начальника управління культури

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На посаду начальника управління культури планується конкурс. Нагадаємо, про це «Трибуні-Бровари» розповіли в адміністрації міської ради.

З неофіційних джерел стало відомо, що у конкурсі на зазначену посаду, окрім керівника хореографічного колективу «Зоряни» Інни Савченко, теоретично розглядаються кандидатури Олега Здоровця, керівника художнього колективу дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» та Максима Музики, керівника сімейного фестивалю BabyBoomFest.

Кореспондент видання «Трибуна-Бровари» звернувся до обох кандидатів з проханням прокоментувати ситуацію.

Максим Музика безапеляційно зазначив, що не розглядає такого варіанту і йому нічого подібного не пропонували. Олег Здоровець був менш категоричний та сказав, що не він вирішує подібні питання. Однак він також наразі не розглядає можливості участі в конкурсі і йому таких пропозицій не надходило.

Тим часом пані Багмут, яка на останній сесії міської ради заявила про те, що переходить на творчо-громадську посаду і складає з себе повноваження начальника управління культури, у телефонній розмові з кореспондентом «Трибуна-Бровари» зазначила, що 9 листопада на Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва вона на роботі. Чи на роботі саме на посаді начальника управління культури, пані Багмут не уточнила.

Нагадаємо, 7 листопада на оперативній нараді виконавчих органів влади міський голова Ігор Сапожко подякував Наталії Багмут за роботу, хоча її заяви про добровільну відставку ще не підписував.

Поділіться.

Залиште відповідь