Здоровцю порадили купити «Московську» ковбасу і готові відправити до Росії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На справжній скандал перетворилося засідання гуманітарної комісії.

На засідання завітав депутат Броварської міськради Олексій Здоровець, який був доповідачем по проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради від 25.12.2016 №52-04-07 «Про перейменування вулиць та провулків м. Бровари» (з наступними змінами)».

Доповідь викликала у присутніх відчуття повернення у радянські часи: проект передбачає перейменування двох вулиць — Фонтане-су-Буа та Героїв УПА з присвоєнням їхніх попередніх назв — Московської та Кирпоноса відповідно.

Нагадаємо, Фонтане-су-Буа — місто-супутник французької столиці Парижа. Це місто є містом-побратимом Броварів і у ньому є Алея Броварів.

На обурені репліки присутніх Здоровець відповів, що це не його ініціатива. Була створена ініціативна група від цих вулиць. Він лише подав цей проект, який був відповідним чином зареєстрований.

Мабуть, більше за всіх позиція Олексія Здоровця вразила депутата Сергія Батюка, який теж був присутній на засіданні.

«Московська? То їдь у Москву. Приходь на сесію з палкою московської ковбаси на шиї. Що стосується мене як депутата щодо моєї країни — мені небайдуже!» — на підвищених тонах аргументував своє бачення ситуації Сергій Батюк. Також депутат кілька разів наголосив на неоднозначній ситуації із тепловими лічильниками, де фігурують і Здоровець, і лідер ГО «Комітет громадського самоврядування Київщини» Тетяна Немчина.

batyuk

Сергій Батюк

Ще один депутат, Галина Негода, запропонувала зі своєї пенсії придбати квитки до Москви для тих, кому не дає жити ностальгія за Росією. А голова гуманітарної комісії Сергій Бєльський іронічно запитав: Чому Московська, чому не Путіна?

Депутат Сергій Бойко із «Свободи» зауважив, що подібні вислови можуть дорого коштувати: «У тебе є стаття за лічильники? Буде ще й за сепаратизм! На сесію краще не з’являйся!».

Коли депутата Олексія Здоровця попросили назвати поіменно членів ініціативної групи по поданню проекту, пан Здоровець назвав прізвище — Гудзь. Оксана Гудзь — є заступником начальника відділу капітального будівництва, виступала третьою стороною на судах, які стосувалися перейменування вулиць на боці позивача, тобто пані Немчиної, та була головним відповідальним за технічний нагляд по очисних роботах на озері на Пекарні.

Попри те, що присутні депутати «Солідарності» наполягали на тому, щоб не виносити на сесію проект взагалі, члени комісії проголосували за пропозицію винести це питання на сесію міськради, але у формулюванні зазначити: «залишити діючі назви — Фонтане-су-Буа і Героїв УПА».

Здоровець залишав засідання під іронічні посмішки…

Та після голосування комедійна ситуація не завершилася. Буквально через хвилину до зали увійшли із запізненням депутат Олег Шевчук з представником добровольчого батальйону «Карпатська Січ». Пана Олексія уже тоді в залі не було.

Після засідання в кулуарах депутати та активісти перешіптувалися: «На сесії, якщо прийде громада, Здоровцю може і двох поверхів бути мало», натякаючи на події однією із сесій, коли тоді ще секретар міської ради, тікаючи від своїх однопартійців зі «Свободи», вистрибнув з вікна міської ради…

Поділіться.

Залиште відповідь