Жителі Броварщини крадуть велосипеди сервісу прокату BikeNow у Києві

Pinterest LinkedIn Tumblr +

27 червня один із велосипедів столичного сервісу прокатів двоколісних BikeNow опинився в Семиполках. А вчора інший ровер зник зі станції на Троєщині й опинився в Погребах. Обидва велосипеди знайшли завдяки маячкам, повідомляють у компанії.

Зазначимо, нещодавно мережа прокату Nextbike стала називатися BikeNow. 27 червня співзасновник Nextbike Олексій Кушка розповів, що їхній велосипед знайшли в жінки в Семополках. Вона нібито придбала його на столичному Дарницькому ринку і повезла бабусі.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2898754440251199&set=a.313671918759477&type=3&theater

Другий такий випадок, указують у компанії, зафіксували вчора. Велосипед зник о 5:32 ранку на Троєщині й опинився в чоловіка в Погребах. Зі слів представника прокатників, чоловік, так само як і жінка із Семиполок, розповідав, мовляв двоколісного він придбав.

А в нас ще один "покупець", але вже з Погребів.Теж каже що купив. …Ага, в 05-32 ранку на Троєщині.ст. 185 ч.1 до 5 років.

Опубліковано Oleksii Kushka Середа, 1 липня 2020 р.

Олексій Кушка натякнув, що за скоєне «світить» ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. Водночас, столичні й обласні правоохоронці цю інформацію не підтвердили.

У броварському відділку «Трибуні» зазначили, що скарг і заяв щодо крадіжок велосипедів BikeNow не отримували. А в пресслужбі поліції Києва розповіли що не розголошуватимуть службову інформацію і надати її можуть лише у відповідь на офіційний запит через тиждень.

Фото – Олексій Кушка

Читайте також:

  1. Броварські оперативники розшукали викрадачів велосипедів
  2. Броварські поліціянти затримали викрадача велосипеда
  3. Крадія велосипеда оперативно затримали: двоколісного вже везли здавати в ломбард
Поділіться.

Залиште відповідь