ЗМІ відправили губернатора Київської області у відставку. КОДА все спростовує

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями на сайтах низки ЗМІ з’явилася інформація про скоре звільнення керівника Київської облдержадміністрації Максима Мельничука за власним бажанням. Про це, за інформацією ЗМІ, нібито повідомляли джерела в Адміністрації Президента, а також у фракції «Блока Петра Порошенка».

Мас-медіа стверджують: Мельничук написав заяву про звільнення ще 1 вересня, тож днями питання про його відставку буде розглядатися на засіданні Кабміну. Тимчасово, на думку журналістів, за відсутності керівника КОДА, його обов’язки виконуватиме Лев Парцхаладзе.

Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук на брифінгу в КОДА назвав чутки про його можливу відставку «інформаційною бомбою». Також Мельничук запевнив, що продовжує виконувати свої обов’язки.

«Рішення про відставку приймає Уряд і Президент України. Те, що хтось вам скаже за голову облдержадміністрації, що він написав заяву про відставку, — це все можна тоді по-різному коментувати… Це в певній мірі інформаційні бомби, які запускаються», — підкреслив Голова КОДА, відповідаючи на питання журналістів щодо інформації про його звільнення.

Поділіться.

Залиште відповідь