Знай наших: перукарні броварчанина визнали найкращими в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мережа традиційних чоловічих перукарень ЦирюльникЪ Barbershop броварчанина Андрія Остапучка втретє виборола престижну нагороду «Вибір Року» в номінації «Кращий барбершоп України».

 «Першу нагороду «Вибір року» ми отримали в 2019 році. І ось вже третій рік поспіль підтвереджуємо своє право носити звання найкращого барбершопу України», – розповідає власник мережі ЦирюльникЪ Barbershop Андрій Остапчук.

Міжнародний конкурс «Вибір року» проводиться з 2001 року. В рамках конкурсу відбувається маркетингове дослідження споживчих уподобань у партнерстві з міжнародною компанією Ipsos Ukraine. Дослідження визначає товари, послуги та бренди, які займають лідируючі позиції на ринку та є найвпізнаванішими серед українців.

Мережа барбершопів ЦирюльникЪ Barbershop працює в Києві та Броварах. Перша перукарня ЦирюльникЪ відкрилася в Броварах у 2014 році біля центру «Прометей», що на бульварі Незалежності, 2-Б. На сьогодні ЦирюльникЪ має вже три барбершопи в Броварах та ще 16 у столиці і є фактично найбільшою мережею чоловічих перукарень у Києві й області. 

Цирульник

Барбершопи оформлені в класичному для таких закладів стилі 30-х років США. Усіх гостей тут пригощають кавою, чаєм та міцними напоями, є зона відпочинку з ігровою приставкою, журнали тощо. Тут надають комплекс послуг:

  • чоловічі стрижки
  • стрижки бороди та вусів
  • укладання та камуфлювання волосся
  • гоління небезпечною бритвою

Наразі в мережі працює понад 100 професійних майстрів, також мають власну Академію перукарської майстерності. «Щодня ми обслуговуємо близько 1000 чоловіків. Останні роки, в зв’язку з пандемією, нам дуже непросто. Довелося закрити декілька закладів, відвідуваність впала, але ми не здаємось, і ця нагорода для нас дуже важлива. Перш за все, це висока оцінка від наших клієнтів. Нас впізнають, до нас ходять, нам довіряють і це – найважливіше», – каже Андрій Остапчук.

Читайте також

  1. Броварчанин виграв чемпіонат світу з перукарського мистецтва
  2. Уряд збільшив премії переможцям конкурсу «Учитель року». ВІДЕО
  3. Броварчанка отримала спеціальну премію на Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу
  4. ТОП-5: найкращі салони краси Броварів 
Поділіться.

Залиште відповідь