Знову «по колу»: Суд першої інстанції відмовив прокуратурі у передачі 94,6 га громаді Броварів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

05 жовтня 2017 року Господарський суд Київській області під головуванням судді Шевчук Н.Г. після перерви продовжив розгляд справи про передачу у власність територіальної громади м. Бровари 94,6 га земель ДП «Радіопередавальний центр».

Нагадаємо, Прокуратура Київської області в інтересах громади в особі Броварської міської ради звернулася до Господарського суду Київської області з позовом до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, ТОВ «Компанія Інтер-Профіт», ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс» та ПАТ «Банк Михайлівський» про визнання недійсними наказів, визнання недійсними договорів іпотеки, витребування земельних ділянок.

На вчорашньому засіданні були присутні: з боку відповідача – представник ТОВ «Компанія Інтер-Профіт», ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс», представник ПАТ «Банк Михайлівський», з боку позивача – представник прокуратури, представник Броварської міської ради та представник Державного підприємства РПЦ. Вільними слухачами була депутат Броварської міської ради Галина Негода, громадські активісти та журналісти, на судовому засіданні також був присутній учасник АТО Анатолій Фатєєв з незмінним плакатом «Землю – місту». 48 осіб, що являються третіми особами без заяви окремих вимог, на судове засідання не з’явились.

На початку засідання суддя Шевчук Н.Г. дала можливість озвучити клопотання та заяви. Оскільки сторони не виявили бажання надати додаткові пояснення, суд залишився в нарадчій кімнаті для підготовки рішення у справі.

Згодом суддею Шевчук Н.Г. було винесено рішення про відмову у задоволенні позову Прокуратури Київської області у повному обсязі.

У своєму коментарі щодо рішення суду представник ДП «Радіопередавальний центр» Олексій Скочко зазначив наступне: «Як ви чули, суддя відмовила у задоволенні позовних вимог повністю. Швидше за все, суд врахував позицію Вищого господарського суду. Але варто дочекатись повного тексту рішення, аби дізнатись про підстави відмови».

Щодо подальшої долі справи, пан Скочко зазначив: «Чи буде подано апеляцію – залежить від прокуратури. Я позбавлений права вчиняти такі дії».

Зазначимо, що на спірну земельну ділянку накладено арешти у рамках кількох кримінальних проваджень.

Поділіться.

Залиште відповідь