«Зухвалі загарбники»: як чинять свавілля у Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Автор – мешканка Броварів, незалежний журналіст Катерина Шапова

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

Законний власник вже майже два роки намагається потрапити до власних приміщень та стягнути заборгованість понад 2,5 млн гривень. ТОВ «АВТОКАР-777» незаконно займають об’єкти нерухомості, що належать ТОВ «СОНЯЧНИЙ КВАРТАЛ». Несплата боргу, протиправне утримання майна… Чому ж, маючи Рішення суду, винуватці й досі чинять свавілля?

Живучі в правовій державі, дивно спостерігати таке засилля злочинності, що спалахнуло в Броварах. Коли право власності визнано непорушним на вищому рівні держави й закріплено Конституцією, є ті, хто свідомо обминає закон та позбавляє власників можливості користуватися своїм майном.

Це що – стрибок до 90-х? Відродження рейдерства? Метастази бандитизму?

Так, під виглядом непримітного ТОВ «АВТОКАР-777», що нібито займається вантажними перевезеннями, прихована злочинна організація, що зухвало привласнила чуже майно.

Почалась ця історія у листопаді 2013 року, коли ТОВ «СОНЯЧНИЙ КВАРТАЛ» надав в оренду свої приміщення в Броварах по вулиці Богунській, 22. Майже три роки ТОВ «АВТОКАР-777» безперешкодно користувалося зазначеними об’єктами, але після припинення договірних відносин та спливу законного строку користування приміщеннями – відмовилися повертати їх власнику. Збудувавши злочинну схему по привласненню чужого майна, загарбники протягом двох з половиною років незаконно позбавляють можливості ТОВ «СОНЯЧНИЙ КВАРТАЛ» фактично володіти своїми будівлями. На впровадження злочинних намірів вказують: неодноразова підробка документів, залучення підставних організацій (СТ «КРОКУС», ПП «ІТА-К», ПП «МАЛАХІТ»), несплата боргу, навмисне затягування судових процесів, фіктивна реєстрація об’єктів нерухомості, фактична перешкода в користуванні майном та багато інших витівок, що суперечать чинному законодавству. На підставі дій, вчинених ТОВ «АВТОКАР-777», відкрите кримінальне провадження.

Долаючи всі перешкоди, спричинені винуватцями створеної суперечки, власнику все ж вдалося отримати Рішення суду, що підтверджує наявність заборгованості та зобов’язує ТОВ «АВТОКАР-777» сплатити її й усунути перешкоди у праві користування чужим майном, тобто звільнити приміщення, що належать ТОВ «СОНЯЧНИЙ КВАРТАЛ».

Минуло вже півроку з моменту винесення судом Рішення, але злочинні дії загарбника так і не були припинені, а борг не був сплачений. Чому ж, маючи Рішення суду, винуватці й досі чинять свавілля? Коли власник поверне свої кошти і знову зможе безперешкодно користуватися своїм майном? Чи будуть злочинці покарані?

Нажаль, відповісти на ці питання сьогодні неможливо. Поспівчуваємо ТОВ «СОНЯЧНИЙ КВАРТАЛ» та побажаємо їм стального терпіння та витримки у цій нерівній боротьбі.

 ФОТО – Regnum

Поділіться.

Залиште відповідь