У рамках тижня, присвяченого Дню рятувальника відбулася зустріч пожежників-рятувальників Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області з учнями 10 класу Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Про це повідомило Управління освіти та науки Броварської міськради.
У гості до школярів завітали пожежники-рятувальники Тарас Олександрович Куць та Станіслав Володимирович Кравець. Вони розповіли старшокласникам про роботу служби та надзвичайні ситуації, в яких може опинитися кожен. Школярів ознайомили з характеристиками спецтехніки пожежно-рятувальних підрозділів Броварів. Також старшокласникам розказали про останні надзвичайні ситуації, що скоїлися в місті — замінування автозаправки та хибний виклик на нібито замінований «Термінал».
Старшокласникам показали відео «Небезпечна знахідка» та «Імітація пожежі у житловій кімнаті», де показано, що від виникнення пожежі в одному місці до пожежі по всій кімнаті проходить всього 5 хвилин.
У ході зустрічі школярі не лише були ознайомлені з можливими небезпечними ситуаціями, від яких у наш час ніхто не застрахований, а й прослухали розповідь про роботу відважних та самовідданих людей — рятувальників. Ці люди завжди, попри будь-який ризик для себе, готові прийти на допомогу та зробити найголовніше — врятувати людські життя.
