10 «шкільних» мільйонів перенаправлять на реконструкцію ДНЗ «Оленка»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні під час чергової сесії Броварської міської ради депутат_ки підтримали зміни до «Міської програми по будівництву та реконструкції об’єктів соціального призначення на 2016-2020 роки». Одним із пунктів передбачається, що 10 млн. гривень, спочатку призначених для побудови молодшої ланки ЗОШ №10, перенаправлять на реконструкцію ДНЗ “Оленка”.

Таке рішення відділу капітального будівництва його очільниця Людмила Павлик пояснила під час засідань депутатських комісій. Мовляв, тендерна процедура по 10-й школі затягнеться на все літо. Отож, аби кошти “не гуляли”, у відділі капбудівництва запропонували зробити перерозподіл, і направити 10 млн. грн. на реконструкцію ДНЗ “Оленка”.

Одначе і з останньою є свої нюанси. Після проведення  тендерної процедури ВКБ по підписало договір із ТОВ “ДК”МІДАС” на  суму 25 695 251,59 грн. Аж раптом під час засідання бюджетної комісії, Людмила Павлик повідомила, що вартість «Оленки» збільшилася до 41 мільйону. Проте жодних підтверджень такої вартості проекту поки що немає: новий кошторис не затверджував виконком та й на сайті прозорих закупівель коригування проекту реконструкції ДНЗ немає. Окрім цього, на сесію лише зараз винесли і пропозиції по розробці двох проектів реконструкції мереж тепло- та водопостачання. Загалом, на обидва попросили 400 тис грн.. Орієнтовно, саму реконструкцію оцінили у 1,5 мільйони гривень на кожну.

Під час сесії депутати звернули увагу на різке й неконтрольоване збільшення вартості “Оленки”. Як пояснила Людмила Павлик, із підрядниками такі проблеми виникають постіййно. Зрештою, 26-ма голосами міськрада підтримала рішення про перерозподіл 10 млн. зі школи №10 на “Оленку”.

Поділіться.

Залиште відповідь