11 квітня Марина Порошенко та місцеві чиновники поговорять про інклюзію у Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 11 квітня, перша леді України ознайомиться зі станом інклюзивної освіти в Броварах та проведе нараду з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Київщини щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів. Про це йдеться на сайті Київської обласної державної адміністрації.

Як зазначено на сайті, захід відбудеться в Палаці творчості дітей та юнацтва, що у Броварах по вул. Михайла Грушевського, 21-а. Початок зустрічі – о 12:00. Участь у заході можуть взяти представники ЗМІ, які мають попередньо акредитуватися. Зробити це можна сьогодні, 10 квітня, до 18:00 за тел. 096 19 19 616. Акредитовані журналісти запрошуються завтра з 11:00.

На сайті Київської обласної державної адміністрації зазначено, що під час заходу в межах візиту дружина Президента перегляне фрагмент інклюзивної вистави за участю дітей з особливими освітніми потребами – вихованцями Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради.

Під час сьогоднішньої оперативної наради за участі заступника міського голови Броварів керівниця управління освіти Оксана Мельник розповіла, що під час зустрічі буде підписаний меморандум. Однак, про що саме йтиметься у документі, чиновники наразі не уточнюють.

За інформацією джерел у Броварській РДА, на зустрічі буде присутній голова КОДА Олександр Горган, а також міські голови усіх міст Київщини, голови районних держадміністрацій і райрад. Водночас, із різних джерел було відомо про участь міністра освіти Лілії Гриневич. Втім, у прес-службі Міносвіти спростували її завтрашній візит у Бровари.

Зазначимо, що під час оперативної наради у Броварській міській раді заступник мера Григорій Голубовський вказав на засміченість проїзду неподалік Палацу творчості дітей та юнацтва. З його слів, винні в цьому керівництво ОСББ і відомчого житла по вул. Грушевського, 15 і 15-б. Чиновник розпорядився штрафувати порушників, якщо ті не приберуть сміття.

Головне зображення – УНІАН

Поділіться.

Залиште відповідь