14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Програма заходів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міської ради оприлюднили розпорядження міського голови про Про заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які відбудуться у Броварах.

Як зазначається в документі, відділ культури, управління соціального захисту населення, управління освіти і науки, міський територіальний центр соціального обслуговування, відділ організаційного забезпечення та діловодства, відділ молоді та спорту підготували низьку заходів, які відбудуться у грудні.

14 грудня до пам’ятного знаку в парку «Перемога» та до пам’ятника біля Броварського відділу поліції заплановано покладання квітів. У цей день також відбудеться зустріч керівництва міста з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Територіальний центр соціального обслуговування впродовж грудня проведе обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічних, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС. До того ж, центром буде організовано:

 • перегляд документальних фільмів про аварію та наслідки Чорнобильської катастрофи, про героїзм та мужність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 • тематичні виступи колективів клубу дозвілля «Золота пора».

З 14 по 18 грудня у Броварській міській бібліотеці відбудеться тематична виставка «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять». А у Броварському краєзнавчому музеї відділ культури проведе тематичні екскурсії з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Управління освіти та науки в броварських школах протягом грудня, організовує наступні заходи:

 • експозиційні виставки у бібліотеках навчальних закладів «Мужність і біль Чорнобиля», «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні…»;
 • тематичні відеолекторії : «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», «Ціною життя »;
 • тематичні виховні години, уроки пам’яті: «Вони пішли в безсмертя», «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль – наш біль»;
 • конкурси малюнків та стінгазет: «Чорнобиль – трагедія ХХ століття», «Ми – за чисту планету»;
 • екологічна акція з охорони навколишнього середовища «Посади дерево» та акцію «Чистота у вашому домі» по впорядкуванню шкільної території;
 • лекції, бесіди, зустрічі, присвячені пам’яті Чорнобильської трагедії за участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відділ молоді та спорту проведе спортивно-масові заходи:

 • чемпіонат м.Бровари з футболу в с/к «Світлотехнік»;
 • в ТД «Ліза» провести змагання з настільного тенісу;
 • в шаховому клубі провести турнір з шахів.

Нагадаємо, щорічно 14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день закінчилося будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

 

Поділіться.

Залиште відповідь