15 ОСББ і ЖБК виграли конкурс на співфінансування ремонтів у 2021 році

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наступного року з бюджету міста Броварів на майже 90 % профінансують деякі роботи в 15-ти місцевих ОСББ і ЖБК – ремонти ліфтів, капітальні ремонти покрівель і інше. «Щасливці» днями виграли конкурс у межах нещодавно затвердженої міської програми. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляють  в управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міської ради.

Як ідеться в повідомленні, 9 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору конкурсних проєктів від ОСББ і ЖБК міста щодо ремонтів і інших робіт у багатоповерхівках. Із 20 пропозицій на фінансування заходів журі обрала 15 переможців.

«Оцінивши проєкти учасників відповідно до критеріїв, затверджених Положенням про конкурс, конкурсна комісія одноголосно ухвалила рішення про визнання переможцями конкурсу поточного року 15 ОСББ/ЖБК, фінансування яких буде здійснюватися у 2021 році за рахунок коштів міської Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів у місті Бровари Київської області на 2021 – 2025 роки», – ідеться в повідомленні УБЖКГіТ.

Переможці конкурсу
 • ОСББ «Відродження 219»: капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на бульв. Незалежності, 2;
 • ОСББ «Грушевського 17-б»: капітальний ремонт конструктивних елементів фундаменту та відмощення житлового будинку на вул. Михайла Грушевського, 17-Б;
 • ОК «50-років Жовтня»: капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Марії Лагунової, 9-А;
 • ОСББ «Купава – 4»: капітальний ремонт системи газопостачання дахової котельні житлового будинку на вул. Симоненка Василя, 4.
 • ОСББ «СДС»: капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Аркадія Голуба, 1-В;
 • ОСББ «Симоненка, 113-А»: капітальний ремонт (та модернізація) електричних мереж дахової котельні в обсязі монтажу сонячної електростанції для власних потреб потужністю 15 кВт і капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусу житлового будинку на вул. Василя Симоненка, 113-А;
 • ОСББ «Романтик»: капітальний ремонт ліфтів (1 – 5 під’їзди) та капітальний ремонт ГРЩ-0,4 кВ житлового будинку на вул. Короленка, 54-Б;
 • ОСББ «Незалежності 12В»: капітальний ремонт ліфтів (1 і 2 під’їзди) житлового будинку на бульв. Незалежності, 12-В;
 • ОСББ «Травневий»: капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Марії Лагунової, 2;
 • ОСББ «Будівельник-3»: капітальний ремонт ліфтів (1 – 3 під’їзди) житлового будинку на вул. Героїв Небесної Сотні, 15;
 • ЖБК «Домобудівник-3»: капітальний ремонт ліфтів (1 – 7 під’їздів) житлового будинку на вул. Олімпійській, 2-А;
 • ОСББ «Юність»: капітальний ремонт ліфтів (1 – 4 під’їзди) житлового будинку на бульв. Незалежності, 21;
 • ОСББ «Орбіта Бровари»: капітальний ремонт ліфтів (1 і 4 під’їзди) житлового будинку на бульв. Незалежності, 6; капітальний ремонт ліфтів (3 під’їзд) житлового будинку на бульв. Незалежності, 6-А;
 • ЖБК «Домобудівник-2»: капітальний ремонт ліфтів (1 – 3 під’їзди) житлового будинку на вул. Олімпійській, 8-А;
 • ОСББ «ЖК Короленка 66-А»: капітальний ремонт ліфта (1 під’їзд) житлового будинку на вул. Короленка, 66-А.

В УБЖКГІТ вказують, що в резерві на фінансування також залишаються ОСББ «Меркурій 2003», ОСББ «Шевченка, 4-А», ОСББ «Грушевського 13-А». Там запланували капітальний ремонт покрівель.

Як зазначають в управлінні, загальна сума фінансування проєктів переможців становить майже 14,2 млн грн, із яких за рахунок міста мають профінансувати понад 12,6 млн грн. Доля участі самих ОСББ і ЖБК – більш як 1,5 млн грн (трохи більше 10 %).

Передісторія

Зауважимо, міську програму підтримання ОСББ і ЖБК на 2021 – 2025 роки депутати схвалили під час сесії 20 серпня. А 29 вересня виконавчий комітет Броварської міської ради затвердив положення і склад конкурсної комісії.

Первісно з бюджету міста на програму передбачили виділяти по 10 млн грн  на рік протягом перших трьох років і по 12 млн грн упродовж двох наступних.

Читайте також

 1. Конкурс на визначення управителів багатоповерхівок знову перенесли: наскільки він важливий та що заважає провести?
 2. У Броварах відбудуться конкурси на визначення управителів для будинків 11 ЖЕКів 
 3. ЖЕКи  розпочали укладати договори на управління будинками. Що нового очікує на мешканців багатоповерхівок 
Поділіться.

Залиште відповідь