16 хворих COVID-19 на Броварщині – медпрацівники

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Серед 47-ми зафіксованих випадків коронаврірусу в Броварах і Броварському районі майже третина – 16 – є лікарями та іншими медичними працівниками. Причому 11 із них – із міста. 7 – співробітники Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. Про це повідомляють чиновники і керівники медичних установ Броварщини.

Як зазначив учора ввечері міський голова Броварів Ігор Сапожко, з-поміж 47-ми недужих на COVID-19 медичними працівниками є 16 осіб. Керівник первинної медицини міста Ігор Кравцов уточнив «Трибуні», що жителями Броварів є 11 медпрацівників.

https://www.facebook.com/i.sapozhko/posts/2595003814104622

Очільник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк розповів, що зі співробітників ББКЛ захворіли 7. Причому 5 із них занедужали нещодавно. Усі вони – із інфекційного відділення, зокрема: медсестра, старша медсестра, лікарка та працівниця їдальні.

Іще двоє хворих медпрацівників із броварської лікарні «підчепили» вірус раніше. Це – старша медсестра із пульмонологічного відділення ББКЛ. Інша – санітарка, що живе в Калиті. Раніше про такий випадок повідомляла Тетяна Кудрявцева, директорка місцевої первинної медицини.

Зі слів Валентина Багнюка, лише один медичний працівник із Броварської багатопрофільної клінічної лікарні шпиталізований, решта лікується вдома на самоізоляції.

Як розповів Ігор Кравцов, серед указаних 11-ти недужих у Броварах є заражені працівники медичних закладів у Києві, зокрема з Олександрівської лікарні, яка приймає хворих на COVID-19.

Водночас інфікованих працівників первинної медицини Броварів нема, зазначає її керівник. Те саме каже його колежанка, очільниця «первинки» Броварського району Ірина Дементьєва. З її слів, наразі в них амбулаторно лікують лише двох хворих медпрацівників ББКЛ – із Требухова і Великої Димерки.

Читайте також:

  1. Зазим’є: спалах COVID-19 у гуртожитку для літніх людей і перші смерті?
  2. Перший випадок COVID-19 у Красилівці, ще нові – у Броварах і Великій Димерці
  3. 5 броварців одужали від COVID-19
Поділіться.

Залиште відповідь