18 хворих та 2 смерті: результати перевірки місць скупченого мешкання людей у селах Зазим’є та Мокрець

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У КОДА оприлюднили епідемічну ситуацію у 9 місцях скупченого мешкання людей станом на 2 травня. Серед них на Броварщині перевірили пансіонат для людей похилого віку в с. Зазим’є та дитячий будинок у с. Мокрець. За результатами перевірки, у Мокреці коронавірусну хворобу виявлено у помічниці виховательки, у Зазим’ї хворих на коронавірус – 17 осіб та дві людини померли.

ПЛР-тестування зроблено 649-ти підопічним місць скупченого мешкання людей. Зокрема, у гуртожитках с. Велика Олександрівка, м. Вишневе, смт Гостомель, с. Петропавлівська Борщагівка, с. Петропавлівське, м. Українка, м. Чубинське; пансіонаті для осіб похилого віку в с. Зазим’є та дитячому будинку с. Мокрець. У 121-го із 649 перевірених – результат позитивний. 4 людей померло. Із них 2 – у пансіонаті для людей похилого віку в с. Зазим’є (вул. Вишнева, 36): 95-річний дідусь та дещо молодша жінка.

1 .Зазим’є: спалах COVID-19 у гуртожитку для літніх людей і перші смерті?

2.Помер 95-річний дідусь: першу жертву COVID-19 на Броварщині підтвердили

Як повідомляють у КОДА, загалом у зазимському пансіонаті зроблено 30 ПЛР-тестів, серед яких у 17 осіб – позитивний результат. На стаціонарі лікується 2 людини, решта – на самоізоляції.

У дитячому будинку в с. Мокрець Калитянської ОТГ (вул. Центральна, 27), 1 травня виявлено коронавірусне захворювання у помічниці виховательки. Згідно з оприлюдненою інформацією, починалося все з ГРВІ, на яке жінка захворіла 23 квітня. Через два дні вона звернулася до лікаря, і лише 28 квітня, у зв’язку з втратою нюху та смаку, хвору направили на ПЛР-тестування.

Наразі у закладі перебуває 32 дитини, 3 вихователі, 3 помічники вихователя, 2 кухарі, 1 соціальний педагог, 1 лікар, 1 фельдшер та 5 працівників адміністративно-господарського персоналу. Всього 48 осіб. Як зазначено в повідомленні, їхній стан задовільний – ознак захворювання не мають. Але в 32 дітей та 16 дорослих працівників ПЛР-тести взято.

Читайте також:

  1. Про стан хворих на коронавірус медпрацівників броварської лікарні та ситуацію з масовим захворюванням у гуртожитку для літніх людей с. Зазим’є. Відео
  2. Захворіли – сидіть удома та викликайте лікаря. КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ
  3. Від чого помирали броварчани до початку епідемії коронавірусу

Фото – Олександра Рибалки

Поділіться.

Залиште відповідь