19 квітня, 19:00 – дебати Зеленського та Порошенка. ПРОГРАМА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 19 квітня, в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться головний політичний бій країни – дебати кандидатів у Президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Опоненти мають зустрітися о 19:00, а глядачів розпочнуть пускати на стадіон о 16:00.

Дебати між кандидатами в президенти на стадіоні «Олімпійський» модеруватимуть голова правління «Громадського радіо», ведучий Андрій Куликов і телеведуча ICTV Олена Фроляк, повідомляє Громадське.

Дебати розпочнуться з 5-хвилинних виступів кожного з кандидатів, вказує «Українська правда» з посиланням на власні джерела. Після чого кожен відповість на 3 питання модераторів, матиме 1 хвилину на своє питання до опонента та 5 хвилин на відповідь запитання опонента.

«Українська правда» додає, що від Порошенка та Зеленського буде по 3 артистів, які почергово виступлять, поки на стадіон заходитимуть люди. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  повідомив, що у МВС очікують на стадіоні близько 60 тисяч глядачів. Дебати покажуть понад 20 зарубіжних каналів.

У зв’язку з дебатами на трьох станціях метро обмежили рух. Станція «Олімпійська» не працює на вхід і вихід, «Палац Спорту» – на вихід, тільки на пересадку; «Льва Толстого» – на вхід. Попередньо, повноцінно працюватиме метро після закінчення заходу (близько 21:00).

Нагадаємо, 18 квітня Центральна виборча комісія дозволила Суспільному телебаченню перенести час офіційних дебатів кандидатів у президенти 19 квітня на годину вперед: з 20:00 на 21:00.  Таким чином, у Петра Порошенка та Володимира Зеленського буде час доїхати в студію після дебатів на НСК «Олімпійський», які відбуватимуться з 19:00 по 20:00.

Утім, представник Зеленського Сергій Кальченко заявив «РБК-Україна», що Володимир Зеленський братиме участь лише у дебатах на «Олімпійському», а на Суспільне не приїде.

Фото – з Інтернету

Поділіться.

Залиште відповідь