21 серпня парк «Перемога» оброблять від кліщів. Три дні зелені зони бажано не відвідувати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це повідомляє «Контакт-центр» Броварської міськради.

Так, у середу 21 серпня, на території парку «Перемога» комунальники проведуть заходи із знищення кліщів з метою мінімізувати та унеможливити їх виплід та вберегти мешканців від укусів.
Відтак не бажано відвідувати зелені зони в парку протягом 72 годин після обробки. Тим, хто все ж завітає у парк 21, 22 та 23 серпня, комунальники радять дотримуватися правил поведінки на оброблених ділянках, а саме: не заходити на траву та приділити особливу увагу гігієні відкритих частин тіла після відвідування паркової зони.

Нагадаємо, першу дезінсекцію в 2019 році комунальники провели 14 травня і лише в парку «Перемога».

Сезон кліщів розпочався цього року вже наприкінці квітня, коли позначка термометра сягнула +18.  У столиці частину парків обробили спецпрепаратами ще наприкінці квітня, у Броварах це робити не поспішали, посилаючись на дощі. У травні начальниця УБЖКГІТ Світлана Решетова журналістам «Трибуни» повідомила, що поки оброблятимуть від кліщів лише парк «Перемога» – 200 тис. м кв. Дезінсекцію парку здійснюватиме ФОП «Руденко Володимир Олександрович».
Для обробки від кліща парку 14 травня фірма використала два професійні препарати, на яких мають сертифікат якості: інсектицидний ципервіт та інсектицидний хлорпірівіт. Обробка парку, яку здійснює фірма в два прийоми: 14 травня та 21 серпня, обійшлася місту в 200 тис. грн.
Поділіться.

Залиште відповідь