25 вересня – День села Княжичі. План заходів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, в суботу 25 вересня, на центральній площа Княжичів святкуватимуть День села. На відвідувачів чекатимуть виступи народних колективів Броварської громади, концерт від півфіналістки «Голосу країни», баяністів і шоу з барабанами. Під кінець – святкова дискотека. Під час святкувань відділ культури також збиратиме пропозиції щодо найменування вулиці в селі.

В оприлюдненій сьогодні на сайті Броварської громади програмі заходів зазначено, що святкування розпочнуться з 12:00 урочистим відкриттям. Після того – з 12:30 до 17:00 – на гостей очікують виступи народних колективів із Броварів, Требухова і Княжичів.

Із 17:00 до 18:00 на сцену вийде Галина Куришко, півфіналістка 11-го сезону проєкту «Голос країни». Нагадаємо, минулої суботи вона відкривала виступи на головній сцені до Дня Броварів.

Із 18:00 до 20:00 на Дні села виступатимуть брати-баяністи Анатолій і Георгій Багдасари. У цей же час на охочих чекатиме шоу «Неонові барабани». А з 20:00 до 22:00 відбудеться святкова дискотека.

анонс

Анонс заходів до Дня Княжичів

Окрім іншого, на селян і гостей святкування очікуватимуть локація з розвагами для дітей, виставка фотографій, яскраві фотозони, дитячий майданчик атракціонів і територія їжі.

Обговорення щодо найменування вулиці

Нагадаємо, під час останнього засідання «топонімічної» комісії Броварської громади члену колегіального органу Дмитру Карпію за результатами розглядів листів дали доручення, зокрема, вивчити питання найменування нової вулиці в Княжичах, яка починатиметься якраз із центру села.

мапа

Схема пролягання нової вулиці в Княжичах

Очільниця відділу культури Ольга Кунцевська запропонувала обговорити з місцевими жителями назви вулиць під час святкування Дня Княжичів. Присутні погодилися з таким форматом.

Сьогодні Ольга Кунцевська розповіла про деталі завтрашнього обговорення. Приблизно о 14:30, між виступами колективів, зі сцени у формі інтерактиву оголосять про збір пропозицій серед присутніх.

Селяни матимуть можливість передати свої пропозиції організаторам, залишивши контактні дані. Згодом їм можуть запропонувати оформити пропозиції офіційно листом до ради Броварської громади.

Головне фото – Будинок культури села Княжичі

Читайте також

  1. Перейменування вулиць у Требухові повторно виносять на громадські обговорення
  2. «Нові ми»: як святкували День міста в Броварах. ФОТО, ВІДЕО
  3. Били та вимагали золото і мільйон доларів: у Княжичах невідомі напали на подружжя
Поділіться.

Залиште відповідь