26 грудня два депутати Броварської міської ради VII скликання Галина Негода та Сергій Батюк (фракція «Солідарність») представлять річні звіти своєї діяльності. Про це повідомив пан Батюк на своїй офіційній сторінці у мережі FB.
Як зазначено в повідомленні, зустріч з мешканцями міста відбудеться 26 грудня, о 19:00, за адресою вул. Гагаріна, 23-А, в актовій залі ЗОШ №7.
Згідно з вимогами Регламенту Броварської міської ради VII скликання, депутат кожного року в грудні місяці має відзвітуватися про свою роботу перед виборцями.
Нагадаємо, що обранці від партії «Єдність» та Валерій Іваненко від фракції «Солідарність» також анонсували дати свого звітування.
