Трибуна – Бровари

5,5 грн – заради якості та безпеки: проїзд може подорожчати з лютого

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління економіки Броварської міської ради має намір винести на розгляд виконавчого комітету Броварської міської ради проект рішення «Про тариф на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування». Відповідне повідомлення з’явилось 12 січня 2018 року на головному веб-сайті міста.

Метою прийняття даного проекту рішення за версією управління є «недопущення збитковості господарської діяльності підприємств та фізичних осіб-перевізників щодо перевезень пасажирів та їх багажу, встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі, який враховує інтереси перевізників, органів виконавчої влади (замовників послуг) та споживачів».

За даними начальника управління економіки Миколи Загуменного пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються в письмовій формі протягом 1(одного) місяця з дати оприлюднення вищезазначеного проекту рішення за адресою:

– приймальня управління економіки (07400, м. Бровари, вул. Гагаріна 15, кім. 313, тел. 6-29-60);

– центр надання адміністративних послуг та роботи із зверненнями громадян (07400, м. Бровари, вул. Гагаріна 18, тел. 5-66-16, 5-32-47).

За розробкою регуляторного акту, який передбачає здорожчання проїзду, звернулись представники ТОВ «Автопас – К» від 11.12.2017 № 138, ТОВ «ТК «Автосоюз» від 04.01.2018 № 1/18, ФОП Мохонько В.В. від 20.12.2017, ФОП Пилипчука В.Г. від 18.12.2017, що здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування.

Відповідно до проекту виконком планує затвердити тариф на проїзд по м.Бровари в автобусах комунальної власності та погодити тариф суб’єктам підприємницької діяльності, які працюють на міських маршрутах загального користування у розмірі 5,50 грн, розрахунок на перевезення 1 пасажира на міських маршрутах загального користування.

У проекті рішення зазначається, що тариф вирішено підвищити «з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та якості транспортного обслуговування населення в автобусних маршрутах загального користування у місті Бровари (…)».

У разі позитивного голосування міським головою та його заступниками рішення про нову вартість проїзду буде введено в дію з 17 лютого 2018 року.

Нагадаємо, рік тому – у лютому 2017 року – відбувся «тарифний протест» представників громади проти підвищення вартості проїзду. Все ж у травні проїзд було підвищено до 4 гривень. Тоді ж перевізниками було встановлено «знижку» для учнів броварських шкіл у результаті підписання Меморандуму. До цього часу школярі сплачують за проїзд за відповідним посвідченням 2 грн лише під час навчального процесу.

Поділіться.

Залиште відповідь