5-го січня починається реєстрація на пробне ЗНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 5-го січня, в Україні розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 19-го січня. Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Реєстрація броварців і жителів Броварщини для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 5 – 19 січня на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Цьогоріч зареєструватись можна лише на один предмет – з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Зареєстровані учасники матимуть можливість додатково завантажити тестові зошити з усіх дисциплін, пройти оцінювання вдома й унести відповіді на спеціальний сервіс для визначення результатів.

В УЦОЯО нагадали, що пробне ЗНО є платним. У залежності від регіону складання одного тесту пробного ЗНО коливатиметься в межах від 195 грн до 255 грн. Для мешканців Київщини вартість послуги – 246 грн.

Дані про час і місце проходження пробного тестування з’являться на сторінках учасників до 25 березня. Його безпосереднє проведення заплановане на 10 квітня, і вже 16-го квітня абітурієнти зможуть дізнатися результати.

Основна ж сесія ЗНО у 2021 році триватиме з 21-го травня по 16-те липня. Реєстрація розпочнеться з 1-го лютого.

Також Міністерство освіти та науки розглядає чотири сценарії проведення тестування в наступному році. Модель залежатиме від епідеміологічної ситуації.

ФОТО – Нова Каховка.City

Читайте також:

  1. Безкоштовна онлайн-освіта: як отримати доступ до навчальних програм
  2. Три броварські школи – у двадцятці найкращих шкіл Київщини. РЕЙТИНГ
  3. Броварський ліцей узяв «золото» на міжнародній виставці
  4. Вступна кампанія: Броварський ліцей популярний серед абітурієнтів
Поділіться.

Залиште відповідь