Сьогодні, 20 грудня, під час чергової сесії міської ради депутати затвердили програму ремонту, модернізації та утримування ліфтів на 2019-2023 роки. 

Ліфти, що залишилися у спадок від Радянського Союзу, часто стають «персонажами» не лише кумедних анекдотів, але й реальних життєвих історії. І досить часто, далеко не смішних. Основну кількість броварських ліфтів було введено в експлуатацію в 70-х та наприкінці 80-х років ХХ століття. Загалом, житловий фонд міста налічує 647  ліфтів, 326 із яких обслуговують містян понад 25 років. 

Через чверть століття міська рада таки звернула увагу на цей «інструмент полегшення» життя людей і прийняла окрему програму ремонту, модернізації та утримання ліфтів.

 Програма передбачає:

  • проведення експертного обстеження ліфтів після закінчення їхнього граничного строку експлуатації;
  • своєчасну модернізацію та капремонт;
  • покращення технічних характеристик та естетичного стану;
  • відновлення роботи ліфтів, що виведені з експлуатації;
  • і навіть втілення новітніх технологій та організаційних заходів із підвищення ефективності.

Згідно з попередніми підрахунками, ремонт ліфтів у 2019 році обійдеться міському бюджету у п’ять мільйонів гривень. Як зазначила керівниця управління будівництва, житлово-комунального господарства,  інфраструктури та транспорту Світлана Решетова, у будинках, де управителем ОСББ, співфінансування не впроваджуватимуть, − для них поки діє програма підтримки.

Програму підтримали 24 із 28 депутатів міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: