5 пожеж за день: згорів автокузов і палало на цвинтарі. ФОТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні на Броварщині сталося щонайменше 5 пожеж, причому три із них майже одночасно – близько 12:00 дня. В одному з випадків згорів автомобільний кузов. В інших горіло переважно сміття і трав’яний настил на відкритих територіях. Про це йдеться у звітах ДСНС.

Про першу пожежу рятувальникам повідомили об 11:46. Свідки побачили дим у Броварах, неподалік від залізничного мосту. Як виявилось, на вул. Олега Онікієнка, 2/2 палало сміття. Його швидко загасили – о 12:03 полум’я ліквідували.

Торгмаш

А вже о 12:07 ДСНС стало відомо про займання між селищем Калита і селом Заворичі. Пожежники встановили, що горить трава на площі 700 кв. м – на території Семиполківського лісгоспу.

Читайте також: Біля «Фори» та на цвинтарі: одразу три пожежі в Калиті 

Для гасіння застосували підручні засоби і задіяли два трактори. Полум’я вдалося ліквідувати лише о 14:21.

Калита - Заворичі

 

Тим часом о 12:13 рятувальникам повідомили про займання трав’яного настилу в Требухові. Горіло на площі в 170 кв. м. Пожежу між вулицями Жукова та Гагаріна подолали о 12:51.

О 14:22 стало відомо про нову пожежу – в Калиті на вул. Турчиновського, 2. Палав трав’яний настил на цвинтарі площею 80 кв. м. Для ліквідації довелося перенаправляти відділення із сусідньої пожежі біля Заворичів. Подолали займання о 14:50.

Насамкінець о 15:04 пожежникам сповістили про чергове займання трави – тепер на полі в Калинівці. Після прибуття рятувальники констатували, що горить ще й кунг (автомобільний кузов). Полум’я здодали о 15:44. Кунг і трава на площі 150 кв. м – знищені вогнем.

Фото – ДСНС України

Читайте також

  1. Пожежа в Зазим’ї забрала життя чоловіка. ФОТО
  2. На вул. Короленка ледь не згоріло кілька квартир. ФОТО, ВІДЕО
  3. На Торгмаші спалахнув приватний будинок. ФОТО
Поділитись

Leave A Reply