8-річна дівчинка потрапила в реанімацію після забав на гойдалці в парку «Перемога»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нещасний випадок стався вчора, 4 червня, в парку «Перемога». Кілька дітей вирішили покататися на гойдалці. 8-річна дівчинка не втрималась та випала. Діти не одразу помітили, що один із «пасажирів» вибув, тож не зупинилися. Внаслідок цього дівчинка потрапила під гойдалку. Тепер вона в реанімації. Про це з посиланням на свідків повідомляють у Броварському відділку поліції.

Як зазначають правоохоронці, до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення про нещасний випадок на дитячому майданчику, що влаштований у парку «Перемога».

Наводячи слова очевидців, поліціянти розповідають: на одній із гойдалок на дитячому майданчику вирішили покататися декілька дітей віком від 8 до 14 років. Комусь із них швидкість гойдалки здалася замалою, тож діти розгойдалися ще швидше.

Унаслідок, 8-річна дівчинка не втрималась та випала «за борт». Діти не одразу помітили, що один із них злетів. Тому не зупинилися. Дівчинка потрапила під гойдалку.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1330036120540326&id=510510379159575&__tn__=-R

Як тільки небайдужі перехожі побачили травмовану дитину, відразу кинулися на допомогу та звільнили її з-під гойдалки.

Де перебували її батьки в цей час – не відомо. Тому вони будуть нести відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, зазначають броварські поліціянти.

Наразі дівчинка перебуває в реанімаційному відділенні Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. За попереднім діагнозом, дитина отримала перелом однієї ноги та плеча, а також забій спини і голови.

Фото – Національна поліція України

Читайте також:

  1. Тиждень падінь у Броварах: двоє – травмовані, одна дитина загинула, – надзвичайні новини
  2. Зону мотузкового містечка в парку «Перемога» виграла фірма, де минулого року травмувалася дитина
  3. Кінь покусав дитину в парку «Перемога»
Поділіться.

Залиште відповідь