9-го квітня завершується реєстрація на вступний мультипредметний тест замість ЗНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для участі в національному мультипредметному тесті необхідно зареєструватися до 9-го квітня. Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

«Замість традиційного ЗНО для вступу на бакалаврат, цього року заплановано проведення національного мультипредметного тесту (НМТ). Щоб узяти участь у цьому тестуванні, потрібно до 9 квітня зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти», – йдеться в повідомленні.

Що таке національний мультипредметний тест?

Воєнні дії на території нашої держави зумовили певні обмеження й умови, на які не можна не зважати під час організації вступної кампанії. Цього року неможливо провести традиційне ЗНО, з огляду на що заплановано запровадити національний мультипредметний тест (НМТ). Він потрібен для вступу на здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт).

Тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі, завдяки чому буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії.

НМТ міститеме завдання з української мови, математики, історії України. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО.

У МОН зазначають, що замість результатів НМТ можна використовувати результати ЗНО 2019ー2021 років.

Умови та правила

В УЦОЯО наголошують, що сертифікат учасника ЗНО (документ із його/її фотокарткою і переліком предметів, вибраних для складання) для участі в Національному мультипредметному тесті не потрібен. Однак для комунікації з учасниками буде використано Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером та PIN-кодом, зазначеними в сертифікаті.

«Тим, хто вже має сертифікат, потрібно обов’язково занотувати його номер і PIN-код, аби надалі використовувати їх для входу на свою Інформаційну сторінку», – попередили в УЦОЯО.

Якщо ж випускник зареєструвався для проходження тестування, однак не має ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, УЦОЯО окремо повідомить, як дізнатися дані для входу на свою Інформаційну сторінку.

ФОТО – Апостроф

Читайте також:

  1. Із 14 березня навчання розпочнеться в 14 областях України – міністр освіти Шкарлет

  2. У школах математику та інформатику зможуть викладати IT-фахівці

  3. Школярка з Броварів перемогла на Всеукраїнському журналістському конкурсі. ФОТО, ВІДЕО

  4. На базі броварської школи № 6 відкриється філія Інклюзивно-ресурсного центру

Поділіться.

Залиште відповідь