Активіст Короленко, який контролював ремонтні роботи в школах Броварів, звільнився

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Громадський активіст, колишній член команди «Самопоміч», генеральний директор ТОВ «Імперія доріг» Олександр Короленко, який в системі Управління освіти Броварської міської ради працював над питаннями контролю проведення ремонтів у навчальних закладах міста Бровари, подав заяву про звільнення. Про це він сам повідомив «Трибуні-Бровари».

«Подав заяву на звільнення. Деталі свого вчинку не коментуватиму, але зазначу лише, що далі в такій системі як в Управління освіти працювати несила», — повідомив Олександр Короленко.

Зазначимо, що під час останньої сесії міської ради депутати, розглядаючи проекти рішень, які стосувалися програм «Загальна освіта» та «Дошкільна освіта», звертали увагу на невиправдані цифри в кошторисах по ремонтних роботах у навчальних закладах. Тоді ж депутати звертали увагу, що велику роботу в аналізі кошторисів і виявленні невиправданих цифр проробив саме Олександр Короленко.

Проте у начальника управління освіти і науки Оксани Мельник та міського голови Ігоря Сапожка протилежна думка про роботу Олександра Короленка. На останній сесії 15 серпня вони висловлювали претензії щодо того, що Олександр Короленко практично по кожному проекту утеплення шкіл, ремонтів чи реконструкцій затягував процес, через що начебто багато проектів в рамках підготовки закладів освіти до нового навчального року не вдалося вчасно реалізувати.

На переконання колишнього партнера Олександра Короленка по піклувальній раді Броварської ЗОШ №5 та по команді «Самопоміч», а нині позафракційного депутата Броварської міської ради Людмили Кулініч, Олександром була проведена чимала робота по вивченню та аналізу проектів, які стосувалися навчальних закладів міста Бровари. «Він спробував в системі Броварського управління освіти прищепити культуру пошуку матеріалів та продукції для реалізації проектів у співвідношенні «ціна-якість», — зазначила пані Кулініч.

Зазначимо, частково завдяки Короленку депутати не проголосували за утеплення ЗОШ №5 за розцінками, які невиправдано перевищували ринкові майже на 70% . Також Олександр Короленко займався розробкою енергоаудитів для броварських шкіл, брав участь у технічних нарадах виконкому, вносячи різні пропозиції та зауваження щодо проектів, пов’язаних з будівельно-ремонтними роботами в навчальних закладах.

Як стало відомо, сьогодні, 18 серпня, о 12:30 у міського голови відбулася нарада щодо питань перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року. За її підсумками, як згадано вище, Олександр Короленко повідомив, що йде писати заяву на звільнення.

«Про все, що коїться в Управлінні освіти, про всі звинувачення, які звучали на мою адресу, я напишу у соціальних мережах. І, повірте, мені є, що написати. Я за посаду не тримався, хотів людям допомогти. А що вийшло, ви самі бачите», — прокоментував Короленко.

«Трибуні-Бровари» повідомили, що до Олександра Короленка могли висуватися звинувачення у тому, що він нібито лобіював при закупівлі матеріалів та виборі підрядників інтереси певних компаній. Однак, як запевняють депутати, Короленко хотів не допустити закупівлі неякісних товарів.

«Система Броварського Управління освіти вибудувана так, що закупляти при ремонтах дешеві та неякісні товари стало нормою. Робиться це для того, щоб потім періодично робити ремонти знову. Це дуже вигідно для непорядних чиновників, оскільки кошти можна витрачати не за цільовим призначенням. Олександру потрібно не у соціальних мережах робити заяви. Те, що діється в Управлінні освіти давно вже варте уваги прокуратури», — повідомили на правах інкогніто депутати.

Поділіться.

Залиште відповідь