Анонс: завтра Сапожко і депутати обговорять проекти рішень до 2-ї сесії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра у Броварській міській раді об 11.00 відбудеться робоча зустріч депутатів та міського голови Ігоря Сапожка. Про це виданню «Трибуна-Бровари» стало відомо спочатку з неофіційних джерел, згодом у розмові з кореспондентом інформацію підтвердило кілька депутатів.

Зустріч, щоправда, буде перших номерів списку партій, що пройшли до міської ради і мера Броварів, хоча, звичайно, на нього можуть приходити усі без якогось обмеження депутати. Нагадаємо, що першими номерами партій є — Євген Гредунов (БПП «Солідарність»), Володимир Оксютенко («Єдність»), Андрій Василенко («Самопоміч»), Аліна Дяченко («Демократичний Альянс»), Олег Шевчук («Свобода»), Олександр Резнік (Батьківщина), Петро Бабич (УКРОП), Вадим Андрієвський (Радикальна партія Олега Ляшка).

Якогось порядку денного робочого засідання немає, однак у депутатів є на розгляді 17 проектів рішень до 2-ї сесії, а тому, напевне, роботи вистачатиме. Зокрема, немає визначеності із секретарем міської ради, головами та заступниками голів постійних комісій. Зрештою, це краще ніж затишшя і невизначеність.

До того ж, новина про завтрашню зустріч співпала з рішенням Верховної Ради щодо відкритого поіменного голосування в органах місцевого самоврядування (рішення місцевої ради тепер обов’язково прийматимуться відкритим поіменним голосуванням, окрім таємного голосування, результати підлягатимуть обов’язковому оприлюдненню, на офіційному веб-сайті ради розміщуватимуться в день голосування і зберігатимуться протягом необмеженого строку Результати поіменного голосування будуть невід’ємною частиною протоколу сесії ради). А, отже, є надія, що завтра учасники зустрічі обговорять і процедуру фіксування поіменного голосування на сесіях міської ради.

Фото — Бажен Левковець.

Поділіться.

Коментарі закриті.