«Антиалкогольні рейди»: робоча група в перший же день виявила порушення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Робоча група з обстеження об’єктів, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв на території Броварів, провела нічний рейд в ніч з 13 на 14 травня.

О 23.00 від вулиці Незалежності члени робочої групи почали об’їзд магазинів, які працюють у Броварах цілодобово.

У ході рейду комісія перевіряла магазини:

— по вулиці Незалежності — «Фора»;

— по вулиці Гагаріна — «Варус»;

— по вулиці Грушевського — «Альянс»;

— по вулиці Київській (зупинка «Пекарня» — «Фора» та інші.

Під час перевірки було виявлено, що у «Форі» на вулиці Незалежності, 7 є порушення рішення міськвиконкому про заборону продажу алкогольних напоїв і з 23.00 до 7.00. Натомість у «Варусі» алкогольні напої після 23.00 не продаються. Більше того, у магазині регулярно через певний проміжок часу йде сповіщення покупців про те, що алкогольні напої після 23.00 в мережі магазинів «Варус» не відпускаються.

Так само були перевірені магазини мережі «АТБ», в яких порушення не виявлені.

Цікавий випадок стався у магазині «Альянс», що на вулиці Грушевського. Члени комісії, під виглядом звичайних покупців, хотіли імітувати покупку алкогольних напоїв, однак, продавці різко відповіли, що після 23.00 не продають спиртне. Така відповідь багатьох у черзі здивувала.

Склалося враження, що ще мить до того, як члени комісії зайшли, торгівля йшла повним ходом. Однак, доки члени комісії перебували в магазині, торгівля не велася і це викликало розчарування багатьох тих, хто стояв у черзі.

Коли фахівці вийшли з магазину, один із продавців вийшла на вулицю, немов подивитися — чи пішли незнайомі від магазину. Така поведінка викликала бурхливі емоції у в. о. начальника спецвідділу за контролем зовнішнього дизайну та благоустрою міста Олега Єжакова.

«Дізнаємося, що торгуєте алкоголем, закриємо!», — вигукнув Єжаков. «Вам від цього легше буде?», — закричала продавець. Тут уже на підтримку стали інші члени групи: «Усьому місту буде легше!».

А ось на вулиці Київській поблизу зупинки «Пекарня» магазин «Фора» торгував спиртними напоями навіть після 23.00. Це можна побачити на відео, коли люди виходять з магазину з пляшками з «вогняною водою», коли їх випускають під час нічної перерви з 23.45 до 00.15.

У розмові з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» член робочої групи, депутат Броварської міської ради Сергій Батюк підтвердив, що в мережі магазинів «Фора» є порушення закону і здійснюється продаж алкоголю у заборонений час — з 23.00 до 7.00.

За словами Батюка, за результатами перевірки будуть зроблені висновки, які будуть направлені керівництву мережі магазинів «Фора» для отримання пояснень і відповідних дій.

 

Відзначимо, члени комісії закликали через видання «Трибуна-Бровари» мешканців міста — допомоги їм виявити недобросовісних підприємців, які порушують рішення міськвиконкому, інформацію направляти до міськради.

Поділіться.

Коментарі закриті.