Апеляція щодо поновлення на посаді голови Калитянської ОТГ розглядатиметься 25 вересня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київський апеляційний адміністративний суд 25 вересня розгляне апеляційну скаргу Калитянської селищної ради на рішення Київського окружного адміністративного суду від 2 липня цього року стосовно поновлення на роботі голови Калитянської ОТГ Олексія Христинченка та компенсації йому матеріальні витрати, яких він вимушено зазнав.

Як повідомлялося раніше, 25 січня 2018 року Калитянська селищна рада одноголосно – 19-а голосами депутатів з 19-ти присутніх – ухвалила рішення щодо дострокового припинення повноважень голови ради Олексія Христинченка. Останній 3 березня подав позов на це рішення до Київського окружного адміністративного суду. Крім поновлення на посаді, він вимагав також і матеріальної компенсації за той час, протягом якого не виконуватиме обов’язки селищного голови. 2 липня суд після проведення семи кількагодинних слухань повністю задовольнив позовні вимоги Олексія Христинченка.

У апеляційній скарзі на це рішення позивач в особі Калитянської селищної ради просить Апеляційний адміністративний суд скасувати рішення першої інстанції. Представник позивача Віктор Онопрієнко зазначає, що вердикт Київського окружного адміністративного суду є необґрунтованим і, зрештою, незаконним. Зокрема, не були враховані усі обставини, що спонукали депутатів вдатися до такого кроку – ухвалення рішення про недовіру Олексію Христинченку та дострокового позбавлення його повноважень селищного голови.

Анатолій Дніпровий

Поділитись

Про Автора

Редакція видання "Трибуна Бровари"

Leave A Reply