Барабанна терапія: у Бровари до дітей із інвалідністю приїде школа західноафриканських ритмів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

24-го липня о 10:00 до вихованців Броварського центру комплексної реабілітації дітей із інвалідністю приїдуть друзі зі школи західноафриканських ритмів «AfriKan Drum School» аби провести декількахвилинну барабанну терапію. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник реабілітаційного закладу Олег Трачук.

«Річ у тім, що барабанна терапія досить широко використовується на Заході в реабілітації «особливих» дітей. Ця методика дозволяє покращити емоційний стан дитини, координацію рухів рук, очей і загальне візуальне сприйняття. Ритми барабанів відповідають ритмам людського тіла. Достатньо пограти на барабані 15-20 хвилин і вже відразу нормалізується кров’яний тиск та відновлюється дихання, покращується настрій, розслаблюються м’язи, приходить відчуття спокою і позитивного ставлення до світу та до себе», – розповідає Олег Трачук.

З його слів, так як зараз канікули, то скористатися присутністю в центрі дітей вирішили представники цивільно-військового співробітництва штабу командування сухопутних військ, курсанти військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка та, навіть, представники СІМІС Армії Канади, які належно оцінили мистецьку фотоекспозицію «Феї і лицарі», що в січні презентувалася в МКЦ «Прометей».

У Броварах презентували фотоекспозицію «Феї і Лицарі». Відео

«Наші канадські друзі давно хотіли приїхати до маленьких вихованців центру, але під час канікул зібрати всіх докупи дуже важко. Саме приїздом барабанщиків до Броварів і скористаються військові та завітають до нашого центру», – повідомив Трибуні-Броварів» керівник центру реабілітації дітей із інвалідністю.

Відвідати барабанну терапію запрошують усіх охочих.

Дата: 24 липня, 10:00.

Місце: м. Бровари, вул. Гагаріна, 8-А (подвір’я Броварського центру комплексної реабілітації дітей із інвалідністю).

Вхід вільний.

ФОТО – Lifter

Читайте також:

  1. Марина Порошенко подарувала броварському центру реабілітації дітей із інвалідністю монітори для занять онлайн. Відео

  2. До Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю добудують басейн

  3. Перелік закладів реабілітації для дітей із інвалідністю в Україні ‒ мапа Мінсоцполітики

  4. Діти з інвалідністю: чого бракує в Броварах для їхньої реабілітації?

Поділіться.

Залиште відповідь