КП «Реабілітаційно-оздоровчий центр» хоче орендувати школа плавання «Citi Swim»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На черговій сесії 4 червня депутати вчергове фінансово підтримали «постійно збитковий» «Реабілітаційно-оздоровчий центр». Однак думатимуть над пропозицію школи плавання «Citi Swim», яка має намір спортивний комплекс орендувати.

Цього разу сума підтримки КП склала в 677 500 грн на два місяці, виключно на зарплату працівників. Попередньо погоджувальна комісія надала рекомендації сесії підтримати КП «Реабілітаційно-оздоровчий центр».

 КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» знову просить допомоги з міського бюджету

Під час сесії представники столичної школи плавання «Citi swim», яка працює на ринку з 2012 року, озвучили свій намір взяти в оренду спортивний комплекс. Планують професійно навчати плаванню  дітей та дорослих, впровадити і реалізувати програму «Вмію плавати» для дітей дошкільного і шкільного віку. Citi swim має намір самотужки утримувати комплекс та ще платити місту орендну плату. Від міста просять лише компенсувати витрати на людей пільгових категорій.

Скільки коштуватиме броварчанам утримання басейну ОРЦ?

У наданій депутатам для ознайомлення інформації, школа «Citi Swim» надала підсумки рентабельності оренди «Реабілітаційно-оздоровчого центру». Так, при середній вартості відвідування басейну 100 грн та середній кількості відвідування аквазони 291 год у день без урахування школярів, які займатимуться за програмою «Вмію плавати», за навчальний рік без літнього періоду планують заробити 7 857 000 грн, усього ж за рік – 8 307 000 грн.

Загальна ж видаткова частина має скласти 4 858 422 грн у рік. Зокрема на роботу співробітників і зарплату планують витратити на рік 1 212 000 грн (зарплата медсестри  – 6 500 грн/міс., тренера – 7 000 грн/міс.), на оренду та комунальні платежі – 1 037 796 грн/рік. До слова, наразі на зарплату персоналу КП  оплата складає понад 4 млн грн/рік.

Думки депутатів щодо можливості оренди басейну приватним підприємством розділилися. Тож вирішили проаналізувати надану інформацію та подумати над пропозицією.

Депутати про басейн ЗОШ №9: спочатку перевірка, потім – фінансування

Нагадаємо, КП «Реабілітаційно-оздоровчий центр» не перший рік просить місто про допомогу. Як і не вперше виникає питання до колективу: що зроблено для того, щоб підприємство вийшло на самоокупність? Так, відповідно до рішення міської ради від 27.09.2018р., підприємству місто надало допомогу на 2 400,0 тис.грн (на період із серпня до грудня 2018 р.). А рішенням від 26.12.2018 р., на перше півріччя 2019 року підприємство «підтримали» на 2 500,0 тис.грн.

На 2020 рік підприємство просило в міста допомогу в розмірі 4 600, 0 тис. грн. У кошторисі видатків на І півріччя  поточного року вказано суму  2 000,0 тис. грн, на друге – 1 830, 0 тис.грн.

Читайте також:

    1. Басейн КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» закривається на реставрацію
    2. Тимчасова директорка КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» представила план розвитку підприємства

    3. Звіт керівника «вічно збиткового» басейну: як Олена Семенюк «потонула» у цифрах

Поділіться.

Залиште відповідь