Баскетбольна субота у Рудні обіцяє бути «гарячою»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 квітня в оновленому спортивному залі села Рудня відбудеться фінальний матч чемпіонату Броварського району з баскетболу.

У вирішальному матчі на майданчику зійдуться найсильніші команди сезону 2017/2018 років – БК «Калита» та БК «Плоске».

Сам факт проведення баскетбольної першості району вже є унікальним. Адже до 2015 року, коли група ентузіастів сама спродукувала ідею і сама ж взялася її реалізовувати, подібні змагання на Броварщині не проводилися зовсім. Попри те, що баскетбол користується великою популярністю серед любителів спорту, все обмежувалося проведенням змагань серед шкіл.

Зусиллями насамперед представників Великої Димерки Олега Селюка, Віталія Бугаєнка та Ігоря Сердюченка відбувся не тільки перший чемпіонат. Акція не стала одноразовою. Організатори набиралися досвіду, робили правильні висновки з помилок, шукали оптимальні вирішення тих чи інших питань. Як наслідок – наступні чемпіонати, а їх вже проведено три, ставали організованішими, з меншою кількістю претензій до суддівства. Створена неофіційна Асоціація баскетболу Броварського району. Фактором престижності баскетбольного чемпіонату району стала участь в командах так званих легіонерів, які додають безперечно яскравих фарб до дій своїх колективів.

«А найголовніше, – наголошує Олег Селюк. – На баскетбольні майданчики все частіше стала приходити молодь. Баскетбол набирає популярності. І це не може не подобатися».

У першому чемпіонаті району 2015/2016 року взяли участь 10 команд, у наступних – по 8. У сезоні 2017/2018 за вихід до стадії плей-офф боролися Димерка, Плоске, Калита, Княжичі, Бровари, Рудня, Бобрик, Требухів. В результатів у півфіналі Плоске переграло за результатом чотирьох зустрічей димерців – 3:1, а Калита не дозволила засумніватися у своїй перевазі над княжичанами – 2:0.

Фінал розпочнеться 21 квітня об 11 годині. Команди Калити та Плоского на майданчик спортзалу Рудні виведе досвідчений арбітр в Україні Марина Рачок. Вирішальний матч обіцяє бути безкомпромісним, надзвичайно цікавим. І якщо Плоске має шанс вперше завоювати чемпіонське звання, то калитяни можуть зробити це вдруге підряд.

Вирішальна гра третього чемпіонату Броварського району з баскетболу фактично стане офіційною презентацією відреставрованого кілька місяців назад спортзалу у Рудні, який сьогодні реально претендує на неофіційний статус кращого спортзалу Броварщини. Його реконструкцію провели за фінансової участі районної ради та державної субвенції, яку Рудня отримала завдяки сприянню народного депутата Павла Різаненка.

Анатолій Дніпровий

Поділіться.

Залиште відповідь