Батьки лаяли охоронців та обривали огороджувальні стрічки на дитячих майданчиках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про те, що батьки лаяли та обзивали «комконівців» і патрульних поліції за те, що вони не дозволяли малечі гратися на дитячих майданчиках, а також кілька разів обривали обмежувальні стрічки, журналістам розповіли у «Комкон-Груп».

За словами охоронців, протягом 20 березня вони патрулювали місто та спільно з поліціянтами проводили серед населення пояснювальну роботу щодо дотримання правил карантину, пов’язаних із епідемією коронавірусу в Україні.

коронавірус

коронавірус

коронавірусПозаяк у країні діють карантинні обмеження, а батьки з дітьми масово гуляють на дитячих майданчиках, «комконівці» огородили стрічками майданчики у парках «Перемога» та «Юність» і повісили відповідні таблички. Однак батьки агресивно реагували на дії охоронців: лаяли, обзивали, а також обривали огороджувальні стрічки з вимогами відкрити майданчик для дітей.

коронавірускоронавірус

коронавірусПротягом дня охоронцям кілька разів довелося відновлювати огородження та пояснювати необхідність запобіжних заходів через епідемією у країні COVID-2019.

Броварчанка у Парижі: як живуть у карантині через COVID-19

коронавірус

коронавірускоронавірусНагадаємо, 16 березня міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження, згідно з яким із 17 березня у Броварах запроваджено низку додаткових заходів для боротьби з поширенням коронавірусу. Зокрема,  мешканцям не можна пересуватися містом і їхати в інші населені пункти без крайньої на те потреби.

Уже наступного дня, 18 березня у Київській області введено режим надзвичайної ситуації. Цього ж дня рішенням міського голови призупинено рух маршруток на Київ. Від 18 березня також припинилися регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученнях.

Читайте також:

  1. На Київщині ввели режим надзвичайної ситуації через коронавірус
  2. Пільговики можуть безкоштовно замовити й отримати ліки, не виходячи з дому
  3. Захворіли – сидіть удома та викликайте лікаря. КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ
  4. Про підозру на COVID-2019, статистику захворюваності на грип і ОРВІ та необхідні закупівлі (Відео)
  5. Боварські бізнесмени відгукнулися на прохання Ігоря Сапожка об’єднатися у боротьбі з COVID-2019 (Відео)
  6. У Броварах правоохоронці контролюють дотримання карантинних обмежень перевізниками (Відео)

Фото  – надані «Комкон-Груп»

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

2 коментарі

Leave A Reply