Батьки вихованців «Калинки» не заразилися COVID-19, а шпиталізованих дітей уже виписали з лікарні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Обох дітей із садочка «Калинка» на Торгмаші, яких шпиталізували до обласної лікарні в Боярці, вже виписали зі значними покращеннями стану. Вони продовжуватимуть перебувати на обсервації вдома. Ніхто з батьків заражених вихованців не інфікувався. Наразі триває тестування працівників закладу дошкільної освіти. Про це повідомив міський голова Ігор Сапожко.

Як зазначив Ігор Сапожко, обидві дитини, які були госпіталізовані, вже виписані з лікарні та продовжують лікування вдома на самоізоляції. Їхній стан стабільний. Водночас у всіх 9 дітей самопочуття нормальне, температура тіла не підвищена. Стан вихователів також стабільний, жодних ускладнень немає.

Міський голова розповів, що вчора ввечері отримали результати тестів ПЛР батьків заражених дітей. Усі вони виявились негативними. Таким чином нових випадків захворювання на COVID-19 не зафіксували.

Друзі, знаю що ви слідкуєте за новинами та очікуєте інформацію про стан дітей та вихователів дитячого садочку «Калинка»….

Опубліковано Ігором Сапожком Середа, 10 червня 2020 р.

До того ж, учора взяли матеріал ще у 25 працівників «Калинки» та відправили їх на ПЛРдослідження. Результатів наразі немає.

Управління освіти щоденно перебуває в контакті з працівниками та батьками дітей, які відвідували заклад з 1 червня щодо їхнього стану здоров’я та можливих потреб із доставлення продуктів харчування чи ліків в умовах самоізоляції, вказує міський голова.

Нагадаємо, минулої п’ятниці стало відомо про зараження коронавірусом виховательки в «Калинці». Садок терміново закрили, контактним працівникам і дітям зробили ПЛРтестування. У результаті, виявили 9 інфікованих дітей і 3 працівників закладу.

Читайте також:

  1. Садок «Калинка» закривають: у виховательки виявили COVID-19 (оновлено)
  2. Усі садочки Броварів не закривають. У «Калинці» COVID-19 заражені 12 людей
  3. У Броварах перевірять на COVID-19 усіх працівників садочків
Поділитись

Leave A Reply