Безкоштовна онлайн-освіта: як отримати доступ до навчальних програм

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Держслужба зайнятості презентувала безкоштовні освітні онлайн-платформи та в одній картинці розповідає, як отримати доступ до навчальних програм.

У держслужбі зайнятості стверджують, що за допомогою онлайн-курсів можна швидше опанувати нову професію, ніж традиційним способом в університеті, позаяк можна поєднувати онлайн-навчання з практичними офлайн-курсами від компаній чи приватних спеціалізованих шкіл. Також  онлайн-курси допоможуть здобути  базові навички, які знадобляться для успішного проходження співбесіди на роботу.

  1. Освітня платформа Сoursera

Її викладачами є професори і практики, успішні в тій чи іншій професії. Кожний із курсів ділиться на кілька модулів, при вивченні яких студенти мають проходити тестування. Хоча навчальні матеріали і лекції безкоштовні, але якщо слухач хоче отримати сертифікат за результатами навчання на обраному курсі, то за нього він має заплатити.

Україна стала однією з перших 5-и країн, що отримала безкоштовний доступ до навчальних програм Coursera, які ініціювала освітня платформа для безробітних різних країн у період карантину.

Сертифікати «Coursera» та скріншоти досягнень дедалі більше беруться до уваги при зарахуванні кредитів стаціонарними освітніми установами.

  1. Освітня платформа Prometheus

Найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступні для всіх. За умови успішного проходження навчання, слухачі безкоштовно  отримають сертифікати.

  1. Освітня платформа «Дія. Цифрова освіта»

Освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.

До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціальностями. За умови успішного проходження навчання, безробітні безкоштовно  отримають відповідні сертифікати.

Телефон для довідок:  (04594)6-64-21 Броварський міськрайонний центр зайнятості  

освітні платформи

Читайте також:

1.Онлайн музеї, опери, освітні курси та імпровізовані концерти: карантин цікаво та з користю

2.Сексуальна освіта: на допомогу батькам та підліткам

3. 16 квітня стартує онлайнакадемія для молоді «Відкривай Україну»

4.Карантин і дистанційне навчання очима школярів

5. Освіта і наука у Франції: досвід українки з Броварів

Поділіться.

Залиште відповідь