Безперебійне електропостачання в Броварському районі: що варто якнайшвидше зробити головам ОТГ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для того, щоб населені пункти Броварщини мали постійне безперебійне електропостачання, голови об’єднаних територіальних громад Броварського району мають якнайшвидше перезаключити договори з профільними компаніями. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив очільник Броварської РДА Георгій Біркадзе.

Як зазначено в дописі, Георгій Біркадзе постійно отримує скарги від мешканців району на перебої з електропостачанням. Зокрема, люди нарікають на низьку напругу електроенергії на окремих лініях.

Саме  це питання обговорювалося на зустрічі в РДА 23-го грудня за участі представників ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі», ТОВ «Київська обласна ЕК», начальника Броварського відділення АТ «Київоблгаз», голів об’єднаних територіальних громад Броварського району.

зустріч представників ДТЕК у БіркадзеЯк зазначає Георгій Біркадзе, важливим пунктом у зустрічі було донести головам ОТГ про терміновість у перезаключенні договорів із компаніями-електропостачальниками.

«Цей процес необхідно закінчити до 28 грудня 2020 року. Інакше, якщо громада не встигне подати свою заявку до цього часу, автоматично переходить до постачання «останньої надії». Після завершення терміну постачальник «останньої надії» припиняє електропостачання споживачу, про що повідомляє оператору системи розподілу», – наголосив очільник РДА.

зустріч представників ДТЕК у БіркадзеТакож керівники Броварського відділення АТ «Київоблгаз» проінструктували присутніх про процедури укладання договорів на розподіл та постачання газу.

Зі слів Біркадзе, подібні зустрічі він планує збирати двічі на місяць.

ФОТО – Броварська РДА

Читайте також:

  1. На Броварщині побудують комплекс для сортування і переробки сміття

  2. Можливими «відкатами» на ремонті школи в Русанові займаються правоохоронці

  3. Щоб вирішити питання очисних споруд, на КП «Броваритепловодоенергія» проведуть аудит. ФОТО, ВІДЕО

  4. Громаді Броварів та району представлено нового голову РДА

Поділіться.

Залиште відповідь