Безпритульні та пологи без гарячої води – сьогодення Броварської лікарні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Після вчорашнього снігопаду в Броварській центральній районній лікарні виникла проблема – з усього міста та району поліція почала звозити мокрих і брудних безпритульних, що паралізувало роботу медичного закладу. Ще одне нагальне питання – відсутність гарячої води в пологовому будинку, однак роботи над налагодженням пуску вже ведуться. Про це у понеділок, 13 листопада, під оперативної наради за участю міського голови розповів очільник БЦРЛ Валентин Багнюк.

Зі слів Валентина Багнюка, учора в лікарні виникла особлива проблема: коли пішов сніг, невідомі почали привозити безхатченків з усіх Броварів та Броварського району. Причому, їх не заводили до приймального відділення, а саджали у передпокої.  «Мокрі, брудні, із запахом… Приймальне відділення було практично паралізоване… Там дітки хворі, і тут сидить 15 людей, які прийшли відпочивать…», – обурився головний лікар.

З камер відеоспостереження стало зрозуміло, що звозить їх поліція, зазначив Багнюк. Він додав, що питання є проблемним, його необхідно вирішувати: щоб безхатьків відігрівали не в приймальному відділенні Броварської центральної районної лікарні.

«Із року в рік одна й та сама проблема», – вказав Ігор Сапожко. Він дав протокольне доручення: протягом сьогодні-завтра разом із місцевими керівниками поліції та відділу з питань надзвичайних ситуацій визначити таке приміщення для прийому безхатків. «Потрібно – затвердимо рішенням виконавчого комітету, щоби воно було обов’язковим для виконання працівниками поліції», – зазначив міський голова.

Після цього тему безпритульних людей закрили. Ігор Сапожко підняв інше питання: що потрібно зробити, щоб гаряча вода з’явилась у пологовому будинку? Валентин Багнюк зазначив, що для цього необхідно придбати бойлер за 43 тис. грн. Гроші на нього шукають, але бойлер вже замовили.

Варто зазначити, що сьогодні на сайті Броварської міської ради була опублікована петиція з проханням відновити гаряче водопостачання. «Дуже потрібна гаряча вода в таких місцях як медичні установи. Як може йтися про здоров’я, коли немає гарячої води, де повинно бути все стерильно. Наразі йдеться про Броварський пологовий будинок. Як може не бути гарячої води при наявності душів? Кожного дня там жінки дають нове життя дітям, а забезпечити собі і своїй дитині повноцінну гігієну не можуть! Прошу підтримати петицію і взяти на розгляд це питання,» – зазначено в тексті петиції.

 

Поділіться.

Залиште відповідь