Біля «Фори» та на цвинтарі: одразу три пожежі в Калиті

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Минулого ранку в Калиті сталося три пожежі. Біля «Фори» загорілися сміттєві баки. У двох інших випадках спалахнула рослинність, зокрема – на місцевому кладовищі. В усіх пожежах обійшлося без потерпілих людей. Про це «Трибуні» розповіли в обласному управлінні ДСНС.

Як зазначають рятувальники, виклик на перший випадок надійшов о 10:18. На вул. Миру, біля «Фори», зайнялися кілька баків для сміття. Пожежники прибули за 5 хв після виклику і впоралися з неприємністю за 2 хв, ідеться в повідомленні ДСНС.

Менш як за дві години, о 12:11, рятувальники отримали виклик на ще одну пожежу в Калиті. Тепер горіло на околицях селища – зайнялися трава і чагарники на місцевому цвинтарі.

У цьому випадку пожежникам потрібно було більше часу, щоб дістатися – 21 хв. Однак 0,3 га охопленої вогнем стерні загасили також відносно швидко – за 8 хв, вказують у ДСНС.

Тільки-но рятувальники впорались із займанням на кладовищі, як о 12:47 їх перенаправили на інший виклик. У цей момент надійшло сповіщення про пожежу на вул. Першотравневій, 16.

Вогнеборцям повідомили про займання стіни. На місці же виявилось, що горить трава на відкритій території площею 0,4 га. Ліквідували пожежу о 13:14, розповідають у ДСНС.

Читайте також

  1. Згорів ущент: пожежа в Пухівці
  2. Гасили ніч і день: у Заліссі згоріла пилорама з автомобілем
  3. Знову згорів смітник: тепер на Торгмаші
Поділіться.

Залиште відповідь