Благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна» нагородили «Ангелом добра»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У рамках національного конкурсу «Благодійна Україна-2017», який  засновано  Асоціацією благодійників України в 2012 році, 20 березня  відбулося підведення підсумків I регіонального конкурсу «Благодійна Київщина-2017». Благодійний фонд  допомоги онкохворим «Інна», який  вперше подав документи для участі в цьому престижному конкурсі,  повернувся в Бровари  із нагородою  – «Ангелом добра».

Як зазначають  організатори, мета регіонального конкурсу «Благодійна  Київщина – 2017» – вшанування кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Як розповів журналістам «Трибуни»  куратор і один із співзасновників Благодійного фонду «Інна» Віталій Чучеров (засновник і президент – Людмила Магура), на участь у конкурсі було подано 1097 заявок. Окрім заявки, учасники  подавали і пакет документів: фінансову звітність, відео, фото та інше.

Участь у конкурсі, який відбувався  в приміщенні столичного концерт-холу «Оазис» ТРЦ «Ультрамарин», взяли близько двох сотень представників благодійних, волонтерських, громадських організацій, а також меценати,  компанії-спонсори благодійного руху.

Головною  нагородою  конкурсу в 9 номінаціях стали  оригінальні  статуетки «Ангели добра», прикрашені камінням бурштину. У номінації «Краща благодійна акція року (програма, проект)»  переможцем визнано броварський  Благодійний фонд  допомоги онкохворим «Інна». Один із  “Ангелів добра” та диплом переможця  Віталію Чучерову вручила Президент благодійного фонду «Обдаровані діти — майбутнє України», відома модельєр  Влада Литовченко.

«Для нас це приємна несподіванка і небувалий успіх, – каже Віталій. –  Ми багато говоримо про те, що Бровари – лідер України з організації заходівспрямованих на допомогу онкохворим. І ось тепер це визнано і відзначено на високому рівні».

Віталій  вважає цю перемогу успіхом усіх Броварів, адже тільки завдяки спільним зусиллям підопічні фонду отримують вагому підтримку  в боротьбі зі смертельною недугою.

Зв’язатися з благодійним фондом “Інна” можна у соціальних мережах, на сайті фонду або за телефонами: 067 788 94 33 та  0 97 576 69 94.

Фото – надані Віталієм Чучеровим

Поділіться.

Залиште відповідь