Блокпости і перевірка документів: у Броварах і районі триватимуть навчання з тероборони

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 22 вересня до 1 жовтня на Броварщині триватимуть навчання з територіальної оборони Броварського району. Від 27 до 30 вересня заходи відбудуться в Броварах. На вулицях міста з’являться блокпости, а в жителів можуть перевіряти документи. Про це «Трибуні» розповів Павло Проскочило, в.о. Броварської районної державної адміністрації.

Як ідеться в повідомленні на сайті Броварської РДА, військові навчання з тероборони офіційно стартують 22 вересня і триватимуть до 1 жовтня 2021 року включно.

Урочисте відкриття навчань відбудеться 23 вересня в пункті базування батальйону територіальної оборони Броварського району в Калитянській громаді. Початок – о 14:00. Запрошують усіх охочих.

Безпосередньо в Броварах, зі слів в.о. голови Броварської РДА Павла Проскочила, навчання триватимуть із 27 до 30 вересня включно. На вулицях міста з’являться блокпости. Жителі та гості Броварів мають бути готовими до перевірок документів.

Водночас, чиновники відділу з питань надзвичайних ситуацій і взаємодії з правоохоронними органами виконкому ради Броварської громади під час сьогоднішньої оперативної наради та в коментарі «Трибуні» зазначили про можливе перекриття вулиць під час навчань. У Броварській районній державній адміністрації, які безпосередньо організовуватимуть заходи, цю інформацію не підтвердили.

Як ідеться на сайті Броварської громади, основною метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі виникнення воєнної загрози, вдосконалення військових навичок та вмінь.

намети

Фото – Броварська районна державна адміністрація

Під час проведення зборів заплановані заняття з різних видів військового підготування, а саме: тактичного, спеціального, вогневого, інженерного, медичного, зв’язку, топографічного. Керівники занять і інструктори – досвідчені військовослужбовці, які мають бойовий досвід та навички.

У період зборів за учасниками зберігається робоче місце та середня заробітна плата, а також грошова винагорода. Також наприкінці року всі, хто укладе контракт на службу у військовому резерві, отримують грошове заохочення.

Захід організовує Броварська районна державна адміністрація на чолі з її виконувачем обов’язків голови Павлом Проскочилом спільно з Броварським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Охочих долучитися просять звертатись особисто до Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Бровари вул. Героїв Небесної Сотні, 1, контактний телефон 097-408-81-86, 6-02-64.

Читайте також

  1. Призовники зможуть дистанційно змінювати місце реєстрації у «Дії» – Міноборони
  2. Як Бровари відзначатимуть День бійця територіальної оборони 6 жовтня
  3. У Києві зупинять метро та перевірятимуть документи: СБУ повідомило про антитерористичні навчання
Поділіться.

Залиште відповідь