Близько ста метрів сіток виявив рибпатруль на Десні поблизу Літок та Рожнів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

17-го травня поблизу Літок, Рожнів та Пухівки рибпатруль зафіксував чотири правопорушення природоохоронного законодавства на річці Десна. Про це на своїй сторінці повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Так, поблизу Літок природоохоронці виявили та вилучили 5 сіток. Ще одну сітку рибпатруль зафіксував поблизу Рожнів. Загальна довжина заборонених знарядь лову становить 96 метрів.

За даним фактом правопорушення представники Київського рибоохоронного патруля склали акти щодо виявленого безгосподарського майна, а вилучені сітки здали на склад конфіскованого майна для подальшого їх знищення.

рибоохоронний патруль сітки

Крім того, поблизу Пухівки рибпатруль зафіксував та задокументував ще одне правопорушення. Двоє громадян здійснювали вилов риби на нерестовищі – місці, де під час нересту рибалити заборонено.

За даним фактом правопорушення рибоохоронний патруль склав відповідні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Із картою нерестовищ, де заборонено рибалити, а також із переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства в період весняно-літньої заборони, можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, що з 1-го квітня в столиці та на Київщині встановлено весняно-літню нерестову заборону на вилов риби. На Броварщині до зони обмежень входять акваторії річок Десна, Любич і Трубіж, а також озера та ставки.

ФОТО – Рибоохоронний патруль

Читайте також:

  1. Біля Погребів та Зазим’я впіймали порушників нересту на Десні

  2. Період нересту: на Десні рибпатрулі оштрафували рибалок

  3. У Русанові відбудеться дитячий риболовний фестиваль «Івасик-Карасик-2021» . РЕЄСТРАЦІЯ

  4. У Броварах виявили незаконний продаж риби

Поділіться.

Залиште відповідь