Броварчанка народила хлопчика в підземному переході метро «Лісова». ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

12-го травня близько 20:00 броварчанка народила дитину в столичному підземному переході метро «Лісова». Про це йдеться на сайті Національної поліції Києва.

Раптові перейми в породіллі розпочалися просто в підземному переході, який веде до станції метро «Лісова». На крики відреагували працівники поліції, працівниця метрополітену та перехожі.

На місце події викликали «швидку», але події розвивалися досить стрімко. Пологи довелося приймати в буквально на землі. Поліціянти принесли жінці ковдру, воду, необхідні речі гігієни. На світ з’явився хлопчик, який ознаменував криком своє дивовижне народження.

Броварчанка народила дитину у підземному переході

«Такі надзвичайні ситуації трапляються досить рідко, але ми – поліцейські, а відтак готові допомогти в будь-якій ситуації», – розповів правоохоронець взводу № 2 управління поліції в метрополітені Микола Шлапак.

До приїзду лікарів небайдужа громадянка та правоохоронці постійно перебували біля молодої мами та слідкували за станом жінки і новонародженим.

Броварчанка народила дитину у підземному переході

На щастя, із дитиною все гаразд. Породілею виявилася 23-річна жителька Броварів. Разом із сином «швидка» відвезла її в броварську лікарню.

Як удалося з’ясувати «Трибуні-Броварів», наразі мама з дитиною перебувають у броварському пологовому будинку. Хлопчик народився здоровим. І жінка, і немовля почуваються добре.

Користувачі інтернету змагаються у порадах, як назвати хлопчика, аби відзначити його незвичну появу на світ, а також радять керівництву метрополітену, аби ті подарували малюку пожиттєвий проїзний на послуги київського метро.

До слова, пологи у столичному метро вже траплялися. Як розповіла у Фейсбуці радниця керівника столичної «підземки» Наталія Макогон, у 2014 році пасажирка народила дівчинку на станції метро «Театральна». Тоді пологи прийняли працівниці метро та правоохоронці.

Головне фото – тематичне, стоп-кадри з відео працівників поліції

Читайте також:

  1. «Пакунки малюка» тепер закуповуватимуть через ProZorro

  2. Пологове відділення+гінекологічне=Перинатальний центр або Нове зі старими «дірками»

  3. Пологи з перекладачем: у Броварах народила нігерійка

  4. Безкоштовну вишиванку отримають новонароджені в Броварській ОТГ. УМОВА

Поділіться.

Залиште відповідь